BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Hugo Boss Boss The Scent Private Accord Men (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Boss The Scent Private Accord Men (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Boss The Scent Private Accord Men (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Boss The Scent Private Accord Men (Tualetes ūdens vīrietim)
Hugo Boss Boss The Scent Private Accord Men (Tualetes ūdens vīrietim)Hugo Boss Boss The Scent Private Accord Men (Tualetes ūdens vīrietim)
Hugo Boss

Boss The Scent Private Accord Men

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Koksne, Ingvers, Kakao
100 ml 110 € par 100 ml
110 €
50 ml 164 € par 100 ml
82 €

Produkta apraksts

Hugo Boss Boss The Scent Private Accord Men

(Tualetes ūdens vīrietim)


Vai ir iespējams sajust īstu saikni ar kādu, ko nekad neesi sastapis? Vai iespējams būt tuvībā ar citu cilvēku, nezinot, kāda ir viņa smarža? Lūkojoties ekrānā, nevar sajust otra cilvēka siltumu. Viņa klātbūtne nav jūtama. Patiesībā nekas nespēj sacensties ar reālās dzīves radīto pievilkšanās spēku. Mēs dzīvojam digitālā pasaulē, kurā tiekamies, sarunājamies un esam sociāli aktīvi. Tas viss norisinās aiz ekrāna. Lai gan virtuālā realitāte ļauj mums mijiedarboties, visas mūsu maņas var sastapties tikai reālajā dzīvē. Redze, dzirde, tauste, oža – bez šo maņu saspēles pavedināšanas piedzīvojums nav iespējams. Smaržu Hugo Boss Boss The Scent Private Accord Men neatvairāmā pievilcība pārvar robežas gluži vai ar katalītisku spēku. Tās atmodina mūsu dziļākās alkas pēc fiziskas tuvības. Kā tilts starp virtuālo un reālo tās atvieglo pāreju no vienas pasaules uz otru. Mūsu juteklība saasinās, kad aptveram, ka ilgāk vairs nav iespējams slēpties aiz ekrāna. Mums ir jāatslēdzas un jāļaujas šim impulsam.AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Ingvers
Sirds notis

 • Kafija
 • Maninka
Pamata notis

 • Kakao
 • Koksne

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi