Hollywood Skin Body Firming Patches Perfect Bum  (Termoaktīvi plāksteri ķermenim) Hollywood Skin Body Firming Patches Perfect Bum  (Termoaktīvi plāksteri ķermenim)
Hollywood Skin

Body Firming Patches Perfect Bum

Ķermeņa slaidinošais plāksteris
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Luxury Advent Calendar

11.11.2019 iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 150 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Adventes kalendāru Luxury Advent Calendar ar 26 dažādiem skaistuma produktiem (gan pilna izmēra, gan ceļojumu izmēra).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 11.11.2019.

1 gab
7,99 €

Produkta apraksts

Hollywood Skin Body Firming Patches Perfect Bum

(Termoaktīvi plāksteri ķermenim)


Pēc garas sezonas, kad esam tinušies vairāku apģērbu slāņos un baudījuši svētku sezonu, ir pienācis laiks atgūt vislabāko iespējamo izskatu. Vasara vairs nav aiz kalniem, un, kā mēdz teikt: gatavo ideālo “vasaras ķermeni” ziemā! Aktīvie multi-iedarbības plāksteri ir vislabākie draugi, ja runa ir par ķermeni nostiprinošu efektu. Jaunā sērija ir izstrādāta ar mērķi uzlabot ķermeņa izskatu, apvienojot barojošas, kosmētiskas un ādu kontūru nostiprinošas īpašības. Aktīva sastāva plāksteri, kas mitrina, baro, mīkstina, izlīdzina,  nostiprina un tonizē ādu un cīnās pret celulītu. Sastāvā esosā Ginka Biloba, kofeīns, katehīns un kapsaicīns aktīvi nostiprina un uzlabo ķermeņa siluetu. Papildus iepriekšminētajam, spēcīgā formula sevī ietver arī aktīvas pretnovecošanās sastāvdaļas, piemēram, pūšļaļģes un zilaļģes ekstraktus, ēdelveisu, vīna etiķi, burkānu ekstraktu, rozmarīnu un plaši pazīstamo kosmētikas brīnumieroci - matriksilu, kurš sniedz acīmredzamu ādu nogludinošu un mirdzuma efektu. Pēc plāksteru uzklāšanas, aktīvās vielas ātri absorbējas un veic divkāršu stimulejošu iedarbību  - atvēsinošu un sildošu. Esi gatava skaistam ķermenim pludmales sezonā! Nelietot, ja ir alerģiska vai izteikta jutība pret plāksteriem. 

LIETOŠANA


Uzklājiet plāksteri tikai uz tīras un sausas ādas. Noņemiet balto aizsargplēvi un novietojiet plāksteri uz attiecīgās ķermeņa daļas. Atvēsinošā iedarbība iestājas nekavējoties. Sildošais efekts ir individuāls. Lai iegūtu optimālu efektu, plāksteris jālieto vismaz 5 stundas. Nelietojiet to atkārtoti. Pēc lietošanas ādas zona var būt nedaudz apsārtušas no sildošā vai atvēsinošā efekta. Tā ir normāla, netoksiska iedarbība, kas rodas efektīvu sastāvdaļu iedarbības rezultātā. Siltais ūdens var pastiprināt šo efektu, tāpēc to nedrīkst lietot līdz 1 stundai pēc lietošanas. Ja vēlaties atvēsinošo efektu pastiprināt, paturiet plāksterus ledusskapī pirms lietošanas. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, plāksteris jāpieliek 2 līdz 3 reizes nedēļā.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi