hemptouch Replenishing Antioxidant Face Oil   (Sejas eļļa) hemptouch Replenishing Antioxidant Face Oil   (Sejas eļļa) hemptouch Replenishing Antioxidant Face Oil   (Sejas eļļa) -20%
hemptouch Replenishing Antioxidant Face Oil   (Sejas eļļa)hemptouch Replenishing Antioxidant Face Oil   (Sejas eļļa)
hemptouch

Replenishing Antioxidant Face Oil

Sejas eļļa
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Akcija
30 ml 112 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-09-13
līdz 2021-09-26
33,59 € 41,99 €

Produkta apraksts

hemptouch Replenishing Antioxidant Face Oil 

(Sejas eļļa)


hemptouch Replenishing Antioxidant Face Oil atjaunojoša sejas eļļa. Novērš ādas atūdeņošanos, blāvumu, apsārtumu, nevienmērīgu toni un efektīvi iedarbojas uz smalkajām ādas grumbām. Spēcīgi atjaunojoša seja eļļa ar unikālu organisko, ar antioksidantiem bagāto sēklu eļļu maisījumu. Sejas eļļa palīdz stiprināt ādas dabīgo aizsargbarjēru, uztur optimālu ādas mitruma līmeni uzlabojot tvirtumu, tai pat laikā nomierina ādu un izlīdzina tās toni. Sejas eļļa satur: kaņepju sēklu eļļu, plūmju kauliņu eļlu, CBD un magoņu ekstraktu. 

LIETOŠANA


Uzklāt 2-3 pilienus uz sejas un kakla zonas, un maigi iemasē ādā. Sejas eļļu, kā papildu mitrinātāju lietojiet atsevišķi vai kopā ar ikdienas kosmētiku no rīta un/vai uz nakti, vai kā sejas masāžas pamatbāzi. Ar apļveida kustībām eļļu iemasējiet sejas, kakla un dekoltē zonu ādā. Pārliecinieties, ka masāžas kustības tiek vērstas augšup, efektīvākam rezultātam piemeklējiet sev ērtāko masāžas tehniku.    

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi