Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Gucci Mémoire d'une Odeur (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) -40%
Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Gucci

Mémoire d'une Odeur

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Vaniļa/Zefīrs, Sandalkoks, Jasmīns, Ciedrs
60 ml 173 € par 100 ml
104 €
40 ml 115 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-08-30
līdz 2021-09-26
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Gucci Mémoire d'une Odeur 

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


“Visam pamatā ir mana aizrautība ar aromātiem – man galvenokārt ir smaržas atmiņa, tāpēc mana oža ir mana atmiņa. Es iedomājos, ka dziļi mūsos aromāts ir tas, kurš spēj acu priekšā uzburt precīzu mirkli telpā un laikā, pat ja acis ir aizvērtas. Sākdams darbu pie Gucci Mémoire d’une Odeur smaržām, es centos iztēloties atmiņas par aromātu, ko uzreiz nav iespējams atpazīt, – hibrīdaromātu, kas pēc iespējas precīzāk līdzinās pašām atmiņām,” stāsta Alesandro Mikele. Smarža slēpjas zemapziņā un ir saistīta ar mirkļiem no reiz piedzīvotā, piešķirot tiem emocionālu nokrāsu, ko raisa visaptverošs prieks, stipra mīlestība vai nomācošas skumjas. Smarža spēj no jauna uzdāvināt mirkli, tāpēc pagātnē notikušo var atkārtoti izdzīvot tagadnē. Gucci smaržu stāstā smarža palīdz izpētīt atmiņu spēku, atsaucot tās atpakaļ no pagātnes un padarot dzīvas esošajā brīdī. Ceļojot uz priekšu un atpakaļ secīgajā laika ritumā, tagadne un pagātne tiek savienotas ar unikālu tiltu, kas vērsts tieši uz nākotni. Aromātā romiešu kumelītes ekstraktu papildina Indijas koraļļjasmīna ziedlapiņu maigums, vērtīgo muskusu piesātinātā elpa un cēlkoksnes notis, kurās izceļas siltā un gaišā sandalkoka smarža, kā arī gaisīgas un liegas nojausmas, ko uzvēdī ciedrs – izturīgs koks ar dziļām saknēm un neatvairāmu vaniļas aromātu. Rievotajai pudelītei, kas atgādina kolonnu no antīkās pasaules, ir izsmalcināts siluets, un tā darināta no caurspīdīga, bieza gaišzaļa stikla ar spīdīgu zelta vāciņu virspusē. Pudelītes etiķeti ieskauj zelta folijas ornamenti, skatam atklājot Gucci logotipu un smaržu nosaukumu. Smaržu kastīte nāk no pagātnes – tā veidota, iedvesmojoties no senām Gucci smaržām, kas parādījās 90. gadu sākumā. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Kumelīte
 • Mandeles
Sirds notis

 • Jasmīns
 • Muskuss
Pamata notis

 • Ciedrs
 • Sandalkoks
 • Vaniļa

Atsauksmes

Отличный аромат. Еще не избитый, умеренно шлейфовый и в целом приятный и не навязчивый для окружающих, что особенно важно в летние жаркие дни.
Jelena 2021-06-06 17:08
Попробовала в магазине, интересный аромат, не обычный, не сладкий, раскрывается по разному, интересно видоизменяется, тем и интересен, не надоедает. Понравился. И теперь купила 60 мл.
Diāna 2020-12-06 09:36
Rakstīt atsauksmi