GlamGlow Tropicalcleanse™  (Attīrošs pīlings sejai) GlamGlow Tropicalcleanse™  (Attīrošs pīlings sejai) GlamGlow Tropicalcleanse™  (Attīrošs pīlings sejai) GlamGlow Tropicalcleanse™  (Attīrošs pīlings sejai)
GlamGlow Tropicalcleanse™  (Attīrošs pīlings sejai)GlamGlow Tropicalcleanse™  (Attīrošs pīlings sejai)GlamGlow Tropicalcleanse™  (Attīrošs pīlings sejai)
GlamGlow

Tropicalcleanse™

Sejas skrubis
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
150 ml 20 € par 100 ml
29,99 €

Produkta apraksts

GlamGlow Tropicalcleanse™

(Attīrošs pīlings sejai)


Seksīga ādas aprūpe ar superaugļu palīdzību! Violetais māls un spēcīgie superaugļi, kas iekļauti GlamGlow attīrošo līdzekļu kolekcijas jaunākajā Tropicalcleanse™ ikdienā lietojamajā pīlinga attīrošajā līdzeklī, nogludinās, uzspodrinās un uzlabos ādu līdz perfektam līmenim. Līdzekli uzlabo Brazīlijas superaugļi, kas pazīstami kā spēcīgi veselības veicinātāji. Tropicalcleanse™ ir pīlinga attīrošais līdzeklis no krēma līdz putām, kas maigi spodrina ādu un noņem netīrumus, lai panāktu atjaunotu un seksīgu starojumu. Formulā iekļauts trīskāršais augļu ekstraktu, granātābolu sēklu un tropisko augļu enzīmu maisījums, lai dziļi attīrītu ādu un noņemtu atmirušās ādas šūnas. Lai iegūtu starojošu ādu vienā acu mirklī, acai, acerola un godži ogas tiek apvienotas ar violeto mālu un TEAOXI® zaļās tējas lapām. Pēc katras lietošanas reizes jūsu āda būs atsvaidzināta un gluda. 

LIETOŠANA


Uzklājiet Tropicalcleanse™ uz mitras sejas un, lai veiktu pīlingu, maigi un vienmērīgi iemasējiet līdzekli ar apļveida kustībām. Rūpīgi noskalojiet un nosusiniet. Lietojiet ik dienu pēc saviem ieskatiem.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi