-20% VISAI Collistar kosmētikai | 21.02.-24.02.2019.

Giorgio Armani Si EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Giorgio Armani Si EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Armani Si EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Armani Si EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Giorgio Armani

Si

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Koksne, Vaniļa/Zefīrs, Pačūlija, Roze
Dāvana Populārs
Dāvana! Giorgio Armani

Iegādājoties jebkuru no Giorgio Armani Si sērijas aromātiem (vismaz 50 ml tilpumā), saņemsi DĀVANĀ Giorgio Armani Si Passione ķermeņa losjonu (75 ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 18.02.-10.03.2019.

Giorgio Armani Si EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei)
30 ml 63,99 € 213 € par 100 ml
 
Giorgio Armani Si EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei)
50 ml 90 € 180 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Giorgio Armani Si EDP 

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Mūsdienu sievietes daba ir duāla – tajā sadzīvo vīrišķīgs spēks un sievišķīgs maigums. Aromāta nosaukums itāliešu valodā nozīmē – jā. Šim vārdam ir pavisam vienkārša, bet ļoti spēcīga nozīme. Giorgio Armani  stāsta par stipru un reālu mūsdienu sievieti, tādu, kas nebaidās teikt “Jā!” spēkam, mīlestībai, sapņiem, brīvībai un pati sev. Sí: SAKI – JĀ! Aromāts ir veidots kā šipra kompozīcija, kas ir arī sinonīms itāliešu elegancei, un tas lieliski atbilst aromāta duālajai dabai. Vispirms jūs ieskauj juteklisks un dzestrs upeņu svaigums, kam pamazām pievienojas frēziju maigā dvesma, maijrozīšu saldi pavedinošā burvība, pačūlijas un ambras tikko jaušamās notis un visbeidzot – vīrišķīgas koksnes tvanīgais rūgtenums. Sievietei būt ir brīnišķīgi un iespēju piepildīt savu dzīvi - ir tik daudz!

Aromāta kompozīcija:

Augšējās notis: Upeņu lapas.

Sirds notis: Frēzija, roze.

Pamata notis: Vaniļa, pačūlija, ambroksāns, koksne.