Foreo LUNA Play Plus Mint  (Maiga sejas ādas attīrīšanas ierīce)
Foreo

LUNA Play Plus Mint

Maiga sejas attīrīšanas ierīce
Dāvana
Dāvana! Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude (5 ml)

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 15.10.2019., saņemsi dāvanā trešo bezmaksas paraudziņu (5 ml): Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude (5 ml), tonis 02 Lys Rose.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 15.10.2019.

Šobrīd nav

Produkta apraksts

Foreo LUNA Play Plus Mint

(Maiga sejas ādas attīrīšanas ierīce)


LUNA Play - maza, bet spēcīga sejas ādas attīroša suka. Visas procedūras no LUNA ir kompaktas ar spilgtu dizainu! LUNA Play ir pievilcīgs un pieejams veids, kā izpētīt unikālās priekšrocības ādas kopšanā izmantojot T-Sonic (ultraskaņas transdermālo) attīrīšanu. LUNA ™ Play Plus iekļauj visas LUNA Play priekšrocības, bet ar lielāku tīrīšanas virsmu, mīkstāku suku un nomaināmu akumulatoru. 

LIETOŠANA


Notīriet no sejas dekoratīvo kosmētiku izmantojot sev tīkamu kosmētikas noņēmēju. Uzklājiet uz sejas ādu attīrošu līdzekli un samitriniet Foreo Luna Play Plus ierīci. Veiciet maigas apļveida kustības virzienā uz augšu, apstrādājot visas sejas zonas vienu minūti, mainot zonas ik pēc 15 sekundēm, vadoties pēc ierīces dotajiem gaismas signāliem. Attīrot acu zonu samaziniet ierīces intensitāti. Noskalojiet ierīci un seju ar siltu ūdeni. Lietojiet ādas kopšanas līdzekļus kā ierasts. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Libre