Estee Lauder Pure Color Love Liquid Lip Shine  (Lūpu spīdums) Estee Lauder Pure Color Love Liquid Lip Shine  (Lūpu spīdums)
Estee Lauder Pure Color Love Liquid Lip Shine  (Lūpu spīdums)Estee Lauder Pure Color Love Liquid Lip Shine  (Lūpu spīdums)
Estée Lauder

Pure Color Love Liquid Lip Shine

Lūpu spīdums
Dāvana
Dāvana! Estée Lauder

Iegādājoties Estée Lauder produktus 60 EUR vērtībā, saņemsi DĀVANĀ Estée Lauder kosmētikas maciņu ar 4 produktu miniatūrām (Advanced Night Repair serums 7 ml; DayWear acu krēms 7 ml; Advanced Night Repair acu krēms 5ml; Perfectly Clean sejas maska 30ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 12.06.-05.07.2020. *** TIKAI E-VEIKALĀ

Šobrīd nav

Produkta apraksts

Estee Lauder Pure Color Love Liquid Lip Shine

(Lūpu spīdums)


Estee Lauder Pure Color Love Liquid Lip Shine mīlestības skūpsts. Šī šķidrā lūpukrāsa rada rotaļīgas sajūtas, tā ir neticami patīkama un izskatās satriecoši. To var lietot atsevišķi vai pa virsu jebkuram citam tonim. Ja lietosiet to pa virsu savai iecienītākajai lūpukrāsai, iegūsiet savu “rozīnīti”. Vēlaties vairākās kārtās? Mīlestībai nav ierobežojumu, tāpēc miksējiet un radiet savu individuālo tēlu! Toņi: Matēts: Maigs, matēts tonis, pēc sajūtas viegls un gluds. Ar pilnu sedzamību – izteikts, samtains, spilgts. Ar mirdzumiņiem: Izteikti spīdīgs, mirguļojošs virsējais tonis, nav smags, mitrina lūpas. Krāsu mirdzums atgādina “vienradža” hologrāfisko efektu. Spīdīgs: Šis īpaši spīdīgais, lateksam līdzīgais tonis ir ideāls atsevišķi un kā virskārta koncentrētām, krēmīgām krāsām.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi