Estée Lauder Advanced Night Repair Ampoules 60 gab  (Atjaunojošs serums sejai) Estée Lauder Advanced Night Repair Ampoules 60 gab  (Atjaunojošs serums sejai)
Estée Lauder

Advanced Night Repair Ampoules

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem, Nobriedušai ādai
Dāvana
Dāvana! Douglas make-up skolas dāvanu karte

Iepērkoties 200 EUR vērtībā un vairāk, saņem īpašu dāvanu - iespēju apmeklēt DOUGLAS make-up skolu BEZ MAKSAS!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020.

60 gab
125 €

Produkta apraksts

Estée Lauder Advanced Night Repair Ampoules 60 gab

(Atjaunojošs serums sejai)


Estée Lauder jaunajās Advanced Night Repair Intensive Recovery Ampoules ampulās iepazīstina ar ChronoluxAI tehnoloģiju, kas gaida patenta apstiprinājumu. Tā ir divkāršas iedarbības pretkairinājuma un līdzsvarojoša tehnoloģija, kas palīdz ādai cīnīties ar visām kairinājuma stadijām un veicina tās dabīgo līdzsvaru. Tā ātri samazina kairinājuma pazīmes, jo āda kļūst spēcīgāka un izturīgāka pret turpmāku apkārtējās vides ietekmi. Formulas sastāvā esošās spēcīgās pretkairinājuma vielas palīdz novērst visas trīs kairinājuma stadijas. Āda tiek atveldzēta un nomierināta, lai novērstu šūnu bojāšanos, kas var izraisīt novecošanu. Chronolux tehnoloģija veicina ādas dabīgo līdzsvaru, maksimāli uzlabojot šūnu atjaunošanās procesu nakts laikā.

LIETOŠANA


Divas nedēļas lietojiet pa vienai ampulai vakaros, kad āda ir pārslogota, pēc atjaunojošā seruma uzklāšanas. Pagrieziet, lai atvērtu ampulu, izlejiet tās saturu plaukstā un viegli iemasējiet ādā ar pirkstu galiem. Pēc tam uzklājiet mitrinošo krēmu. Advanced Night Repair Intensive Recovery Ampoules ampulas var izmantot arī kā vienas nedēļas profilaktisko kursu, ja gaidāms lielāks stress, piemēram, pirms ceļojuma, turpinot lietošanu vēl divas nedēļas, lai stiprinātu ādas dabisko pretošanās un atlabšanas spēju no dažādu kairinātāju ietekmes.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi