Esse Strikes The Note Priscilla  (Parfimērijas ūdens sievietei) Esse Strikes The Note Priscilla  (Parfimērijas ūdens sievietei) Esse Strikes The Note Priscilla  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Esse Strikes The Note Priscilla  (Parfimērijas ūdens sievietei)Esse Strikes The Note Priscilla  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Esse Strikes The Note

Priscilla

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Sandalkoks, Pipari, Jasmīns, Pačūlija, Kardamons, Roze, Greipfrūts
100 ml 133 € par 100 ml
133 €

Produkta apraksts

Esse Strikes The Note Priscilla

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Esse Strikes The Note Priscilla sieviete ir retums, kā melnā roze, kas valda pār aromāta virsnotīm. Man bieži lūdz pastāstīt par sevi. Es esmu Sieviete. Sieviete ir uzdrīkstēšanās. Ja tev ir spēcīga personība, tu zini, ko tas nozīmē. Sieviete ir vēlme uzvarēt. Uzdrīkstēties būt ambiciozai, izaicināt ar skatienu, uzdrīkstēties savaldzināt, izaicināt ar prātu – tas ir izsmalcinātākais šarms. Uzdrīksties ticēt sev, jo tu esi to pelnījusi. Es nemeklēju komforta zonu, tikai riskējot es izceļos. Es dievinu to brīdi, kad esmu pārvarējusi sevi. Nesauc to par spēli, kurā uz kārts likts viss vai nekas, sauc to par ambīciju. Kļūdoties es gūstu pieredzi. Gluži kā japāņi – kad tie kaut ko salauž, tie izmanto vērtīgākos materiālus, visbiežāk zeltu, lai to salabotu. Viņi tic, ka kļūdas tos spēcina, nevis salauž, tāpēc mums ir jākļūdās pēc iespējas labāk. Jau rīt tavas kļūdas var tev gūt uzvaru. “Mīli uzdrīkstēties, uzdrīksties riskēt. Vienmēr.”

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


 

Melnā roze Vijolīte Ananass Ciklamena Greipfrūts Ilang Ilang Sarkanie augļi
Melnā roze Vijolīte Ananass Ciklamena Greipfrūts Ilang Ilang Sarkanie augļi

Sirds notis


 

Jasmīns Kardamons   Rozā pipari      
Jasmīns Kardamons   Rozā pipari      

Pamata notis


 

Sandalkoks Muskuss Pačūlija Vaniļas ogas Ambra    
Sandalkoks Muskuss Pačūlija Vaniļas ogas Ambra    

 

Atsauksmes

Mans visu laiku labākais atklājums! Iemīlējos no pirmā brīža.. kā pasmaržoju, tā sapratu- manējās
Elīna 2020-02-08 18:36
Rakstīt atsauksmi