Douglas Make Up Sweetheart Silicone Sponge  (Silikona grima sūklis) Douglas Make Up Sweetheart Silicone Sponge  (Silikona grima sūklis) Douglas Make Up Sweetheart Silicone Sponge  (Silikona grima sūklis) -60%
Douglas Make Up Sweetheart Silicone Sponge  (Silikona grima sūklis)Douglas Make Up Sweetheart Silicone Sponge  (Silikona grima sūklis)
Douglas Make - Up

Sweetheart Silicone Sponge

Sūklītis/vate
Douglas Lepojas Akcija
1 gab Akcija spēkā:
no 2020-05-18
līdz 2020-06-07
2,80 € 6,99 €

Produkta apraksts

Douglas Make Up Sweetheart Silicone Sponge

(Silikona grima sūklis)


Douglas Make Up Sweetheart Silicone Sponge sirds formas, silikona mikrošķiedrām veidots sūklis šķidras konsistences kosmētikas uzklāšanai, kā arī konsīleriem vai krēmveida vaigu sārtumam. Ideāli piemērots gludam grima klājumam. Slidīgās tekstūras sūklis palīdzēs pēc iespējas mazāk izlietot Jūsu grimu. Tas ir ļoti higiēnisks un viegli mazgājams ar ziepēm un ūdeni! 

LIETOŠANA


Lai rezultāts izskatītos dabīgi, uzlieciet grimu uz sūkļa un ar maigām kustībām uzklājiet uz sejas no vidus uz sāniem. Izmantojiet šauro sūkļa daļu, lai piekļūtu grūtāk sasniedzamām vietām, kā piemēram, acu kontūrai un deguna zonai. Noskalojiet sūkli ar remdenu ūdeni un ziepēm. Jūs to varat atkārtoti izmantot uzreiz pēc mazgāšanas. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/