Douglas Home SPA Seathalasso Fizzing Bath Cube  (Dzirkstošs vannas kubiņš) Douglas Home SPA Seathalasso Fizzing Bath Cube  (Dzirkstošs vannas kubiņš) Douglas Home SPA Seathalasso Fizzing Bath Cube  (Dzirkstošs vannas kubiņš)
Douglas Home SPA Seathalasso Fizzing Bath Cube  (Dzirkstošs vannas kubiņš)Douglas Home SPA Seathalasso Fizzing Bath Cube  (Dzirkstošs vannas kubiņš)
Douglas Home SPA

Seathalasso Fizzing Bath Cube

Vannas bumbas
24 g 8,29 € par 100 g
1,99 €

Produkta apraksts

Douglas Home SPA Seathalasso Fizzing Bath Cube

(Dzirkstošs vannas kubiņš)


Douglas Home SPA Seathalasso Fizzing Bath Cube nospiediet pauzes pogu un ļaujiet sev ieelpot! Atklājiet mūsu Home SPA līniju, kuru iedvesmojusi pasaules leģendārā skaistumkopšanas tradīcija. Līniju veido ķermeņa kopšanas produkti, kas izstrādāti, lai ļautu baudīt perfektu ēterisko eļļu un dabisko aromātu sinerģiju. Izbaudiet atpūtu vannā ar Seathalasso Fizzing Bath Cube vannas sāli. Produkts krāso ūdeni vannā un piešķir patīkamu aromātu. Aromāts sastāv no jasmīna, olīvu, apelsīnu ziedu notīm, kā arī baltā muskusa un ciedra, radot uzmundrinošu un dinamisku efektu. Ļaujiet Seathalasso vannas sālim dot jums enerģiju, kā atpūtu pie jūras. Izmantojiet šo atsvaidzinošo veidu, kā palutināt sevi un izbaudīt jūras spēku!

Atsauksmes

Ļoti patīkams aromāts, svaigs un nomierinošs. Pēc vannas ne pati vanna, ne ķermenis nepaliek eļļaini, un āda ir mitrināta un pildīta ar svaigo smaržu. Kubiņš izšķīda pietiekami ātri. Pēc vannas ķermenis bija viegls un uzlādēts, kā arī kārtīgi atveldzējies. Noteikti iesaku!
Samanta Elza 2020-03-05 17:37
ērts iepakojums; labi izšķīst; aromāts ļauj pasapņot par atpūtu pie jūras. Patīkams ēterisko eļļu aromāts; labs mājas SPA produkts. Adekvāta produkta cena; produkts varētu būt labs mazai, bet patīkamai dāvaniņai.
Vineta 2020-03-04 11:30
Rakstīt atsauksmi