Douglas Home SPA Seathalasso Body Mist  (Ķermeņa sprejs) Douglas Home SPA Seathalasso Body Mist  (Ķermeņa sprejs) Douglas Home SPA Seathalasso Body Mist  (Ķermeņa sprejs) Douglas Home SPA Seathalasso Body Mist  (Ķermeņa sprejs)
Douglas Home SPA Seathalasso Body Mist  (Ķermeņa sprejs)Douglas Home SPA Seathalasso Body Mist  (Ķermeņa sprejs)Douglas Home SPA Seathalasso Body Mist  (Ķermeņa sprejs)
Douglas Home SPA

Seathalasso Body Mist

Ķermeņa sprejs
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
100 ml 15 € par 100 ml
14,99 €

Produkta apraksts

Douglas Home SPA Seathalasso Body Mist

(Ķermeņa sprejs)


Douglas Home SPA Seathalasso Body Mist nospiediet pauzes pogu un ļaujiet sev ieelpot! Atklājiet mūsu Home SPA līniju, kuru iedvesmojusi pasaules leģendārā skaistumkopšanas tradīcija. Līniju veido ķermeņa kopšanas produkti, kas izstrādāti, lai ļautu baudīt perfektu ēterisko eļļu un dabisko aromātu sinerģiju. Ķermeņa sprejs, kas patīkami atsvaidzina ādu, nodrošinot ar burvīgu smaržu. Seathalasso aromāts sastāv no jasmīna, olīvu, apelsīnu ziedu notīm, kā arī baltā muskusa un ciedra, radot uzmundrinošu un dinamisku efektu. Ļaujiet ķermenim izsmidzināt spreju, dodot jums enerģiju, kā atpūstu pie jūras. Izmantojiet šo atsvaidzinošo veidu, kā palutināt sevi un izbaudīt jūras spēku!  

Atsauksmes

Izmantoju šo produktu, lai atsvaidzinātos un labi smaržotu visas dienas garumā. Esmu saņēmusi komplimentus par smaržu. Noteikti iegādāšos atkārtoti! :)
Ingeta 2020-02-26 14:09
Kā jau produkta aprakstā ir minēts šis produkts ĻAUJ piespiest pauzes pogu... Ikreiz jūtot ķermeņa aromātu , gribas aizvērt acis un iztēloties jūras šalkoņu, sauli un putnu klaigas! Tas ir apveltīts ar dažādu ēterisko eļļu sajaukumu un rada svaigu, bet specifisku aromātu! Aromāts saglabājās visas dienas garumā.
Linda 2020-02-24 21:04
Rakstīt atsauksmi