Douglas Home SPA Joy Of Light Shower Foam  (Dušas putas) Douglas Home SPA Joy Of Light Shower Foam (Dušas putas) Douglas Home SPA Joy Of Light Shower Foam  (Dušas putas) Douglas Home SPA Joy Of Light Shower Foam  (Dušas putas) Douglas Home SPA Joy Of Light Shower Foam  (Dušas putas)
Douglas Home SPA Joy Of Light Shower Foam  (Dušas putas)Douglas Home SPA Joy Of Light Shower Foam  (Dušas putas)Douglas Home SPA Joy Of Light Shower Foam  (Dušas putas)
Douglas Home SPA

Joy Of Light Shower Foam

Dušas putas
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
200 ml 4,00 € par 100 ml
7,99 €
50 ml 7,98 € par 100 ml
3,99 €

Produkta apraksts

Douglas Home SPA Joy Of Light Shower Foam

(Dušas putas)


Douglas Home SPA Joy Of Light Shower Foam nospiediet pauzes pogu un ļaujiet sev ieelpot! Atklājiet mūsu Home SPA līniju, kuru iedvesmojusi pasaules leģendārā skaistumkopšanas tradīcija. Līniju veido ķermeņa kopšanas produkti, kas izstrādāti, lai ļautu baudīt perfektu ēterisko eļļu un dabisko aromātu sinerģiju. Dušas putas, kas satur citronu ēterisko eļļu un jasmīna ekstraktu. Pēc saskares ar ūdeni tās pārvēršas par maigu, krēmīgu putu mākonīti, lai ķermenim nodrošinātu tīru un zīdainu sajūtu. Joy Of Light aromāts sastāv no citrusaugļu, zaļās tējas un koka notīm, lai radītu starojošu un dinamisku noskaņu. Ļaujiet dušas putām pamodināt jūsu sajūtas un dod jums nepieciešamo spēku, lai visu dienu spīdētu jūsu aura! Jūs jutīsities brīnišķīgi un izskatīsies vēl skaistāk!    

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi