Douglas Hair Brilliant Color Tinted Care Brown 150 ml  (Matu krāsu uzlabojošs līdzeklis) Douglas Hair Brilliant Color Tinted Care Brown 150 ml  (Matu krāsu uzlabojošs līdzeklis)
Douglas Hair

Brilliant Color Tinted Care Brown

Matu krāsu uzlabojošs līdzeklis
Matu tips: Krāsotiem matiem
Douglas Lepojas Dāvana
Dāvana! Douglas dvielis matiem

Iegādājoties jebkura zīmola jebkādus matu kopšanas līdzekļus (*izņemot zīmolu Reuzel) 23 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ mikrošķiedras dvieli parocīgākai un ātrākai matu žāvēšanai (50cm x 100cm):

  • lieliski piemērots aktīviem cilvēkiem: ceļojot, sporta zālē, laivu braucienos, izbraucienos;
  • mikrošķiedras materiāls spēj absorbēt līdz pat 5 reizēm vairāk ūdens, nekā sver pats dvielis.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020. ***TIKAI E-VEIKALĀ

150 ml 8,66 € par 100 ml
12,99 €

Produkta apraksts

Douglas Hair Brilliant Color Tinted Care Brown 150 ml

(Matu krāsu uzlabojošs līdzeklis)


Tinted Care Brown matu krāsu uzlabojošs līdzeklis darbojas kā tonējošs līdzeklis, lai padarītu matus brūnus, piepaceltu tos un sniegtu gaismu atstarojošu efektu, nebojājot tos. Augstas veiktspējas pigmenti pieķeras matiem un nodrošina intensīvu, atsvaidzinātu krāsu un matu kopšanu. Galvenā atšķirība starp Tinted Care un matu krāsu ir to dažādais pigmenta pieķeršanās līmenis pie matiem. Pigments uz matiem neturēsies tik ilgi, kā krāsojot matus.  Īpaši pigmenti un krāsvielas atsvaidzina brūnu matu krāsu.

LIETOŠANA


Uzklāt uz mitriem matiem. Nogaidīt 5 līdz 30 minūtes, atkarībā no vēlamās intensitātes. Pēc tam labi izskalot ar ūdeni. Nelietot krāsas kondicionieri tieši uz galvas ādas. Krāsas intensitātes dēļ (it īpaši brūnā un tumšā krāsa). Mēs iesakām valkāt aizsargcimdus. Izvairīties no produkta tiešas saskares ar audumiem.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi