Douglas Focus Nutri Focus Nourishing Ampoules  (Sejas ādas barojošas ampulas) Douglas Focus Nutri Focus Nourishing Ampoules  (Sejas ādas barojošas ampulas) Douglas Focus Nutri Focus Nourishing Ampoules  (Sejas ādas barojošas ampulas)
Douglas Focus Nutri Focus Nourishing Ampoules  (Sejas ādas barojošas ampulas)Douglas Focus Nutri Focus Nourishing Ampoules  (Sejas ādas barojošas ampulas)
Douglas Focus

Nutri Focus Nourishing Ampoules

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Sausai ādai
Douglas Lepojas
Komplekts
9,99 €

Produkta apraksts

Douglas Focus Nutri Focus Nourishing Ampoules

(Sejas ādas barojošas ampulas)


Douglas Focus Nutri Focus Nourishing Ampoules ikdienas rituāls sejas ādas komfortam. Sastāvā ietilpst koncentrēts kokuma sviests, aprikožu eļļa un saulespuļes sēklu eļļa, kas uzlabos Jūsu sejas ikdienas komfortu lieliski to barojot. Lai sasniegtu maksimālu efektivitāti, izmantojiet kā kursu: 1 ampulu dienā,  5 dienas. Uzklāt uz sejas un kakla. 

LIETOŠANA


Pirms lietošanas sakratīt. Atveriet ampulu ar salvetes palīdzību. Iztukšojiet šķidrumu plaukstā. Uzklājiet uz sejas un kakla zonas. Pagaidiet 2 minūtes un noņemiet pārpalikumu ar kokvilnas vates disku. Turpiniet ikdienas rituālu ar sejas krēmu.  Stikla pudele, uzmanieties to atverot. Pēc atvēršanas nekavējoties jāizmanto katra ampula. 5 x 1.5 ml

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi