Douglas Focus Age Focus Anti-Aging Ampoules Set  (Pretnovecošanās ampulas sejai) Douglas Focus Age Focus Anti-Aging Ampoules Set  (Pretnovecošanās ampulas sejai) Douglas Focus Age Focus Anti-Aging Ampoules Set  (Pretnovecošanās ampulas sejai)
Douglas Focus Age Focus Anti-Aging Ampoules Set  (Pretnovecošanās ampulas sejai)Douglas Focus Age Focus Anti-Aging Ampoules Set  (Pretnovecošanās ampulas sejai)
Douglas Focus

Anti-Aging Ampoules Set

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Normālai ādai, Nobriedušai ādai
Douglas Lepojas
Komplekts
9,99 €

Produkta apraksts

Douglas Focus Age Focus Anti-Aging Ampoules Set

(Pretnovecošanās ampulas sejai)


Ikdienas rituāls sejas ādas atjaunošanai. Douglas Focus Age Focus Anti-Aging Ampoules Set 5 ampulas, 5 dienas, lai iegūtu acīmredzami jaunāku ādu. Sastāvā ietilpst Alpu rozes, sarkanās kļavas miza ekstrakts un liftinga efektam - raugs. Ampulas uzlabo sejas ādas novecošanās procesu. Lai sasniegtu maksimālu efektivitāti, izmantojiet kā kursu: 1 ampulu dienā,  5 dienas. Uzklāt uz sejas un kakla. 

LIETOŠANA


Pirms lietošanas sakratīt. Atveriet ampulu ar salvetes palīdzību. Iztukšojiet šķidrumu plaukstā. Uzklājiet uz sejas un kakla zonas. Pagaidiet 2 minūtes un noņemiet pārpalikumu ar kokvilnas vates disku. Turpiniet ikdienas rituālu ar sejas krēmu.  Stikla pudele, uzmanieties to atverot. Pēc atvēršanas nekavējoties jāizmanto katra ampula. 5 x 1.5 ml

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi