BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Dolce & Gabbana The Only One 2  (Parfimērijas ūdens sievietei) Dolce & Gabbana The Only One 2  (Parfimērijas ūdens sievietei) Dolce & Gabbana The Only One 2  (Parfimērijas ūdens sievietei) Dolce & Gabbana The Only One 2  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Dolce & Gabbana The Only One 2  (Parfimērijas ūdens sievietei)Dolce & Gabbana The Only One 2  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Dolce&Gabbana

The Only One 2

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Pačūlija, Roze, Bumbieris, Tonka pupas
50 ml 188 € par 100 ml
94 €
30 ml 227 € par 100 ml
67,99 €

Produkta apraksts

Dolce & Gabbana The Only One 2

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Dolce & Gabbana The Only One 2 stāsta otrā daļa. Ar sarkanajām rozēm sirdī šis aromāts cildina sievieti - iedvesmotu un neatvairāmu. Pārliecinošāk nekā jebkad agrāk viņa joprojām atrodas uzmanības centrā. Neatkārtojama, valdzinoša, viņa zina, ko vēlas, un viņa zina, kā to iegūt. Aromāts ir kā ietīts jutekliskā sārtā plīvurā, The Only One 2 aromāta pamatā ir The Only One līnijas ziedu mantojums, bet ar apreibinošu jaunu aromāta niansi, kas pārpilna sarkano augļu notīm. The Only One raksturīgās kafijas un vijolītes notis iegūst jaunu tēlu ar pūderainām sārtajām rozēm, mīlestība un kārdinājuma simbola. Sarkano ogu, bumbieru un frēzijas virsnotis ir sajauktas ar sarkano rožu superesences, vijolītes un kafijas sirdsnotīm, piešķirot aromātam siltu un juteklisku auru. Līdzsvarotās, saldās tonkas pupiņu un pačūlijas bāzes notis pastiprina tās atkarību veicinošo raksturu, ilgi vibrējot uz ādas un liekot atkal un atkal atgriezties... Dzirkstošs kā dārgakmeņi, flakons ir radīts ar daudzšķautņainā rubīna toni un spožumu. Pudeles krāsa saskan ar pudeles satura sarkano ingredientu raksturīgo mīlestības un iekāres krāsu. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bumbieris Dzērvenes Frēzijas Kazene
Bumbieris Dzērvenes Frēzijas Kazene

Sirds notis


  Roze Kafija Vijolīte      
  Roze Kafija Vijolīte      

Pamata notis


Tonka pupas Pačūlija Ambra Sveķi  
Tonka pupas Pačūlija Ambra Sveķi  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi