-40% DIOR dekoratīvās kosmētikas izlasei |  21.06.-24.06.2018.

Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri EDT  (Tualetes ūdens sievietei) Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri EDT  (Tualetes ūdens sievietei)
Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri EDT  (Tualetes ūdens sievietei)Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri EDT  (Tualetes ūdens sievietei)
Dolce&Gabbana

Light Blue Love in Capri

Tualetes ūdens sievietei
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Itālijas mandarīns, Muskuss, Ciedrs
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri EDT

(Tualetes ūdens sievietei)


Love in Capri ir krāšņs balto ziedu aromāts, kas radīts, iedvesmojoties no vijīgajām sausserža krēmkrāsas ziedu stīgām. Sākumā uzvirmo svaiga citrona un mandarīna smarža, un tad cauri dzeldīgajām citrona notīm izlaužas salai raksturīgās spilgtās, saules pielietās krāsas un aromāti.

Aromāta sirdī ir ieslēpta unikāla baltu ziedu kompozīcija, kas sajūsmina tāpat kā pārsteidzošā salas augu bagātība ziedoņa plaukumā. Maigs sausserža akords līdz ar krēmīgu mandeles zieda dvesmu kompozīcijai piešķir saldumu, kāds ir tikai Kapri salā ziedošajam sausserdim. Mandeles zieda aromāts, kas Light Blue smaržās tiek izmantots pirmoreiz, atraisa vilinošu juteklību. Jasmīna un heliotropa aromāts liek pilnībā atplaukt šīs ziedu buķetes krāšņumam.

Siltās muskusa, spēcīgās ciedrkoka un sausās dzintara notis visam fonā līdzsvaro citrusa sākuma notis, vēl vairāk izceļot šī romantiskā un sievišķīgā aromāta sirdī uzplaukušā ziedu pušķa absolūto skaistumu. 

Light Blue Love in Capri kastītes noformējums atsauc atmiņā romantiskus brīžus, atgādinot par saules sārto kvēli virs akmeņiem un Vidusjūras silti smaržīgo dvesmu. Eliksīrs ir iepildīts spīdīgā pudelītē – tikpat zilā kā Zilās grotas apburošie ūdeņi. Pudelīti papildina tēraudkrāsas elements un balts vāciņš.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Citrons Mandarīns
Citrons Mandarīns

Sirds notis


Sauserdis
Sauserdis

Pamata notis


Muskuss Ciedra
Muskuss Ciedra