BEZMAKSAS PIEGĀDE visiem svētku pirkumiem un skaistākajām dāvanām! Izmanto kodu: PIEGADE | 01.12.-21.12.2018.

Creightons Sunshine Blonde Extra Moisturising Conditioner 250 ml  (Intensīvi mitrinošs kondicionieri -25%
Creightons

Sunshine Blonde Extra Moisturising Conditioner

Kondicioniers/balzams
Matu tips: Ikdienas lietošanai, Visiem matu tipiem
Akcija
Creightons Sunshine Blonde Extra Moisturising Conditioner 250 ml  (Intensīvi mitrinošs kondicionieri
250 ml 3,37 € 4,49 € 1,35 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2018-11-20
līdz 2019-01-01
 

Produkta apraksts

Creightons Sunshine Blonde Extra Moisturising Conditioner 250 ml

(Intensīvi mitrinošs kondicionieris blondiem matiem)


Piešķir mirdzumu dabiski blondiem un krāsoti blondiem matiem. Piešķir gludu un zīdainu sajūtu sausiem vai bojātiem matiem. Sunshine Blonde ir jauns veids kā nodrošināt blondu matu izskatu tik svaigu, kā tikko pēc salona apmeklējuma. Creightons Sunshine Blonde ne tikai piešķir lielisku mirdzumu un izskatu, bet arī palīdz neitralizēt problēmas, kas padara matus tik viegli ievainojamus pret krāsas maiņu. Intensīvi mitrinošais kondicionieris ir atbilde visām matu problēmām.

Problēmas un risinājumi:
Krāsas maiņa: Kondicionieris uzlabo matu krāsas toni un spīdumu, palīdz cīnīties pret apkārtējās vides un ķīmisko līdzekļu negatīvo iedarbību, kā arī aizsargā gaišo matu krāsu.
Blāvojums: Intensīvā formula palīdz atjaunot šķeltus matu galus un bojātās matu kutikulas, atgriežot vitalitāti, spīdumu un veselīgu tekstūru sausiem, ķīmiski apstrādātiem matiem.
Matu sausums: Pro-vitamīns B5 nodrošina matiem nepieciešamo mitruma līmeni un izturību, padara tos maigus, gludus un aizsargātus pret karsto veidošanu un apkārtējās vides radīto bojājumu ietekmi.
Sakārtošana: Palīdz uzlabot matu elastību un piešķir enerģiju, fiksē mata virsmas bojājumus un padara tos gludus un veselīgus.
Norādījumi: Piemērots ikdienas lietošanai sausiem vai bojātiem matiem, kā arī neregulārām lietošanas reizēm blondiem matiem, kuriem nepieciešams uzlabot matu izskatu. Ieklājiet līdzekli ar dvieli izslaucītos matos. Dziļākai iedarbībai atstājiet kondicionieri matos 2-3 minūtes. Pēc tam rūpīgi izskalojiet.