BEZMAKSAS PIEGĀDE visiem svētku pirkumiem un skaistākajām dāvanām! Izmanto kodu: PIEGADE | 01.12.-21.12.2018.

Creightons Beautiful Brunette Extra Moisturising Conditioner 250 ml  (Intensīvas mitrinošs kondicion -25%
Creightons

Beautiful Brunette Extra Moisturising Conditioner

Kondicioniers/balzams
Matu tips: Ikdienas lietošanai, Visiem matu tipiem
Akcija
Creightons Beautiful Brunette Extra Moisturising Conditioner 250 ml  (Intensīvas mitrinošs kondicion
250 ml 3,37 € 4,49 € 1,35 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2018-11-20
līdz 2019-01-01
 

Produkta apraksts

Creightons Beautiful Brunette Extra Moisturising Conditioner 250 ml

(Intensīvas mitrinošs kondicionieris brūniem matiem)


Piešķir mirdzumu dabiski brūniem un krāsoti brūniem matiem. Piešķir gludu un zīdainu sajūtu sausiem vai bojātiem matiem. Beautiful Brunette ir jauns veids kā nodrošināt brūnu matu izskatu tik svaigu kā tikko pēc salona apmeklējuma. Creightons Beautiful Brunette ne tikai piešķir lielisku mirdzumu, bet arī palīdz neitralizēt problēmas, kas padara matus tik viegli ievainojamus pret krāsas maiņu. 

Intensīvas iedarbības kondicionieris ir atbilde visām matu problēmām.
Problēmas un risinājumi:
Krāsas maiņa: Kondicionieris uzlabo matu krāsas toni un spīdumu, palīdz cīnīties pret apkārtējās vides un ķīmisko līdzekļu negatīvo iedarbību, kā arī aizsargā brūno matu toni.
Nespodrums: Intensīvā formula palīdz atjaunot šķeltus matu galus un bojātās matu kutikulas, atgriežot vitalitāti, spīdumu un veselīgu tekstūru sausiem, ķīmiski apstrādātiem matiem.
Matu sausums: Pro-vitamīns B5 nodrošina matiem nepieciešamo mitruma līmeni un izturību, padara tos maigus, gludus un aizsargātus pret karsto veidošanu un apkārtējās vides radīto bojājumu ietekmi.
Sakārtošana: Palīdz uzlabot elastību un piešķir enerģiju, fiksē mata virsmas bojājumus un padara matus gludus un veselīgus.
Norādījumi: Piemērots ikdienas lietošanai sausiem vai bojātiem matiem, kā arī neregulārām lietošanas reizēm brūniem matiem, kuriem nepieciešams uzlabot matu izskatu. Ieklājiet līdzekli ar dvieli izslaucītos matos. Dziļākai iedarbībai atstājiet kondicionieri matos 2-3 minūtes. Pēc tam rūpīgi izskalojiet.