Collistar Precious Pearls Face And Neck  (Atjaunojošs koncentrāts - kapsulas) Collistar Precious Pearls Face And Neck  (Atjaunojošs koncentrāts - kapsulas)
Collistar Precious Pearls Face And Neck  (Atjaunojošs koncentrāts - kapsulas)Collistar Precious Pearls Face And Neck  (Atjaunojošs koncentrāts - kapsulas)
Collistar

Precious Pearls Face And Neck

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Collistar Precious Pearls Face And Neck  (Atjaunojošs koncentrāts - kapsulas)
60 gab 71,99 €
 

Produkta apraksts

Collistar Precious Pearls Face And Neck

(Atjaunojošs koncentrāts - kapsulas)


Collistar Precious Pearls Face And Neck produkta formula satur Cellular Repair Complex Plus® kompleksu, kas ir inovatīvs augu komplekss. Tas stimulē vielmaiņu ādā un nostiprina tās aizsargsistēmu. Kompleksa iedarbību pastiprina orhidejas un gardēnijas ekstrakti, kas mitrina un stimulē ādu, padarot to blīvāku. Sastāvā esošā argāna eļļa, kas bagātīga ar taukskābēm un E vitamīns lieliski baro ādu, padara to elastīgu un mirdzošu, kā arī cīnās ar brīvajiem radikāļiem. Izteikti samtainā tekstūra un  bagātīgā produkta formula izlīdzina ādu un padara to starojošu. Produkts paredzēts katrai sezonai- katram vecumam- ikdienas ādas kopšanai, lai atjaunotu ādas stingrību, vitalitāti un to atveseļotu. Vērtīgās kapsulas ieteicamas lietot, kad āda pakļauta stresa iedarbībai, zaudējusi tvirtumu, vitalitāti vai kļuvusi pelēcīga. Piemērotas lietošanai kopā ar citiem ādas kopšanas produktiem vai vienas pašas. Atkarīgs no ādas tipa.

LIETOŠANA


Lieto no rīta un/vai vakarā. Pagriež kapsulas galu, izspiež koncentrātu uz pirkstu galiem, sasilda to starp pirkstiem un uzklāj sejas un kakla ādai.