Collistar Boot-Mask Nourishing Anti-Fatigue Feet And Calves   (Zābaki-maska pēdām un lieliem) Collistar Boot-Mask Nourishing Anti-Fatigue Feet And Calves   (Zābaki-maska pēdām un lieliem)
Collistar

Boot-Mask Nourishing Anti-Fatigue Feet And Calves

Kāju balzams
Dāvana
Dāvana! Collistar kosmētikas maciņš + travel size produkti

Iegādājoties Collistar sejas kopšanas produktus 39.00 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Collistar Deep Moisturising Icon sejas krēmu (15ml) un jauno pretcelulīta Cyro želeju (30ml) melnā kosmētikas somiņā. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 22.05.-07.06.2020. 

1 gab
9,99 €

Produkta apraksts

Collistar Boot-Mask Nourishing Anti-Fatigue Feet And Calves 

(Zābaki-maska pēdām un ikriem)


Collistar Boot-Mask Nourishing Anti-Fatigue Feet And Calves īsta SPA procedūra jūsu mājās. Inovatīva «maska» kājām un lieliem, kas vienlaicīgi garantē intensīvi barojošu, izlīdzinošu un ar pret noguruma iedarbību. To raksturo oriģināls un elegants „zābaku” dizains, kas ir izgatavots no īpaša „divslāņu” auduma. Iekšējais slānis ir piesūcināts ar serumu, kas satur aktīvās sastāvdaļas. Ārējais slānis veido saunas efektu, kas pastiprina iedarbības efektivitāti. Rezultāts: tūlītēja labsajūtas un vēsuma sajūta, āda tiek mitrināta un barota, pēdas un lieli kļūst maigāki un gludāki. 

LIETOŠANA


Ideāli piemērota lietot vienu vai divas reizes nedēļā. Īpaši ieteicama, lai mazinātu nogurumu pēc intensīvas dienas un tad, kad āda izskatās sausa un dehidrēta.

Atsauksmes

Iesaku, vairāk gan sausākām kājām un pēdām. Atsvaidzina un mitrina. Mazliet noņem noguruma sajūtu ikros.
Arta 2020-04-27 21:39
Rakstīt atsauksmi