-20% visai BIOTHERM kosmētikai | 27.02.-01.03.2020.

Clinique Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer (mitrinošais krēms taukainai ādai) Clinique Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer (mitrinošais krēms taukainai ādai)
Clinique Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer (mitrinošais krēms taukainai ādai)Clinique Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer (mitrinošais krēms taukainai ādai)
Clinique

Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Kombinētai ādai, Taukainai ādai
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Clinique Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer 

(Īpaši aizsargājošs dienas mitrinošais krēms taukainai ādai)


Veselīgas brokastis, zobu tīrīšana, vingrošana… Katru rītu Tu sniedz ķermenim galveno, kas nepieciešams dienas sākumam. Kāpēc nesniegt labāko arī savai ādai? Superdefense SPF 20 Typ 3/4 izstrādāts izmantojot modernas tehnoloģijas, lai veicinātu ādas pretošanos pirmajām novecošanās pazīmēm, kā arī lai novērstu turpmāku kaitējumu. Pateicoties daudzpusīgai iedarbībai, īpaši aizsargājošais dienas mitrinošais krēms ar SPF 20 mitrina, aizsargā un atjauno ādu visas dienas garumā – katru dienu. Antioksidantu kokteilis un ikdienā lietojams saules filtrs palīdz novērst grumbiņu rašanos. Dienas aizsargājošajam krēmam ir viegla un zīdaina konsistence, tas ātri iesūcas un rada svaigu sajūtu uzreiz pēc uzklāšanas. Pieejami divi veidi atbilstoši ādas tipam.

LIETOŠANA


Lieto uz attīrītas ādas no rītiem, uzklājot uz sejas vienmērīgi izlīdzina.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi