BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Catrice Cosmetics Volumizing Lip Balm  (Balzams lūpām ar toni) Catrice Cosmetics Volumizing Lip Balm  (Balzams lūpām ar toni) Catrice Cosmetics Volumizing Lip Balm  (Balzams lūpām ar toni) Catrice Cosmetics Volumizing Lip Balm  (Balzams lūpām ar toni) Catrice Cosmetics Volumizing Lip Balm  (Balzams lūpām ar toni)
Catrice Cosmetics Volumizing Lip Balm  (Balzams lūpām ar toni)Catrice Cosmetics Volumizing Lip Balm  (Balzams lūpām ar toni)
Catrice Cosmetics

Volumizing Lip Balm

Lūpu balzams
Jaunums

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr. 010 3.50 g
4,69 €

Produkta apraksts

Catrice Cosmetics Volumizing Lip Balm

(Balzams lūpām ar toni)


Catrice Cosmetics Volumizing Lip Balm lūpu balzams veido apjomīgas lūpas un tam ir patīkams atvēsinošs efekts. Viegli vēsā tekstūra maigi kņudina lūpas un kopj tās ar barojošu šī sviestu. Rezultāts: gludas, maigas un pilnīgas lūpas maigi rozā krāsā, kas piestāv ikvienam ādas tonim. Skaistuma padoms: Lai vizuāli uzlabotu lūpu apjomu, ierāmē tās dabiskā tonī, kas līdzīgs tavam personīgajam lūpu tonim.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi