Calvin Klein One Collector’s Edition (Tualetes ūdens vīrietim) Calvin Klein One Collector’s Edition (Tualetes ūdens vīrietim) Calvin Klein One Collector’s Edition (Tualetes ūdens vīrietim) Calvin Klein One Collector’s Edition (Tualetes ūdens vīrietim)
Calvin Klein One Collector’s Edition (Tualetes ūdens vīrietim)Calvin Klein One Collector’s Edition (Tualetes ūdens vīrietim)
Calvin Klein

One Collector’s Edition

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Dzintars, Bergamote, Greipfrūts
100 ml 62 € par 100 ml
62,49 €
50 ml 90 € par 100 ml
44,99 €

Produkta apraksts

Calvin Klein One Collector’s Edition

(Tualetes ūdens vīrietim)


Calvin Klein One Collector’s Edition vienojošas, iedvesmojošas, modernas. Aromāts, kas pauž un cildina pašizpausmi un brīvību no pieņemtajām normām. Nekautrīgas un izteiksmīgas, CK One smaržas kolekcionāriem ir leģendārā CK One aromāta jauna interpretācija. Gluži kā lupatu segu raibums, kas iedvesmojis šī ekskluzīvā izlaiduma smaržu radīšanu, aromāts simbolizē mūsdienu amerikāņu garu, uzsverot domu, ka ikviens cilvēks ir vienreizīgs un atšķirīgs savā veidā, tomēr visus vieno kopēji sapņi. Piedāvājam jaunu atspirdzinošu aromātu, ko veido enerģisku koksnes, dzirkstoši svaigu un kārdinoši aromātisku nošu izlase. Sākuma notis: bergamote, rabarbers un greipfrūts. Vidusnotis: džina akords, rozmarīns un priežu skujas. Pamatnotis: ambretolīds, bērza koksne un ambrokss. Pazīstamā smaržu CK One pudelīte ir pārveidota, tās krāsu nomainot pret pienbaltu toni, kā arī izrotājot ar sarkanu logotipu un grafiskiem ornamentiem zilā krāsā, lai atdarinātu lupatu segas rakstu. Pudelīte atspoguļo vērtības, kas raksturo CK One smaržas, – tās ir leģendāras, klasiskas un vienojošas. Matētā baltā krāsa, kas izceļ zilo rakstu un sarkano logotipu, šajā kolekcionāru versijā piešķirta arī oriģinālajai CK One smaržu kastītei.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Bergamote
 • Greipfrūts
 • Rabarbers
Sirds notis

 • Priežu skujas
 • Rozmarīns
 • Džins
Pamata notis

 • Ambroksāns
 • Bērzs

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi