Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei) Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei) Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei) Calvin Klein Eternity Flame (Parfimērijas ūdens sievietei) Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei)Calvin Klein Eternity Flame (Parfimērijas ūdens sievietei)Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Calvin Klein

Eternity Flame

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi
50 ml 162 € par 100 ml
81 €
30 ml 175 € par 100 ml
52,49 €

Produkta apraksts

Calvin Klein Eternity Flame

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Calvin Klein Eternity Flame kaislīgu jūtu izpausme. Pieķeršanās, sirsnības un mīlestības simbols. Bezgalīgas dailes svētki ar dabas elementu spēku. Paturot vērtīgāko no leģendārajām smaržām Eternity, aromāts Eternity Flame ieved mūžsenajā jutekliskuma un kaisles piepildītajā tuvības un mīlestības pasaulē. Pastiprinoties austrumnieciskā aromāta pavedinošajai aurai, atklājas saules spēks. Galvenais elements, kas veido juteklisko saiti starp vīriešu un sieviešu smaržām, ir labdanuma sveķi. Pārsteidzoša košu augļu un maigu ziedu aromāta buķete, kas kontrastē ar austrumnieciskām niansēm. Tā ir gan mīlestības, gan kaisles izpausme – katra smaržu nots vairo sievišķību un jutekliskumu, veidojot siltu un pavedinošu kopiespaidu. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


  Mandarīns    
B Mandarīns    

Sirds notis


        Puķuzirņi    
        Puķuzirņi    

Pamata notis


  Labdanums      
  Labdanums      

 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi