-20% VISĀM PRECĒM (ievadi atlaides kodu: 2020)! ATLAIŽU NAKTS DOUGLAS.LV (*atlaide spēkā tikai pilnas cenas precēm) | 20.02.2020. plkst. 20:20–00:00

Burberry Mr Burberry Indigo  (Tualetes ūdens vīrietim) Burberry Mr Burberry Indigo  (Tualetes ūdens vīrietim) Burberry Mr Burberry Indigo  (Tualetes ūdens vīrietim) Burberry Mr Burberry Indigo  (Tualetes ūdens vīrietim)
Burberry Mr Burberry Indigo  (Tualetes ūdens vīrietim)Burberry Mr Burberry Indigo  (Tualetes ūdens vīrietim)
Burberry

Mr Burberry Indigo

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Koksne, Dzintars, Ūdens, Ciedrs, Bergamote
50 ml 158 € par 100 ml
78,99 €
30 ml 203 € par 100 ml
60,99 €

Produkta apraksts

Burberry Mr Burberry Indigo

(Tualetes ūdens vīrietim)


Burberry Mr Burberry Indigo svaigs aromāts visiem dzīves gadījumiem. Radīts, sadarbojoties ar pazīstamo smaržu meistaru Frānsisu Kurkidžjānu, ir uzmundrinoša un spirgta interpretācija par oriģinālo Mr. Burberry tualetes ūdeni. Lai atzīmētu aromāta nākšanu klajā, fotogrāfs Alasdērs Maklelans ir iemūžinājis britu Mr. Burberry kolekcijas zvaigzni Džošu Vaithausu Anglijas piekrastē. Mr. Burberry Indigo ir svaigs un dzīvīgs tualetes ūdens ar citrusa un koksnes notīm, kas atsauc atmiņā spirdzinošo Anglijas piekrastes gaisu. Aromātisko vijolīšu lapu un krūzmētras eļļas smarža pastiprina citrona un rozmarīna notis, savukārt ambras un ozola sūnu akcenti piešķir aromātam dziļumu. Tas ir īsts svaiga gaisa malks. Jaunā pudelīte cildina zīmola tumšzilo trenci. Izteiksmīgais, vīrišķīgais un smagnējais vāciņš atgādina mēteļa raga pogu, savukārt ap katras pudelītes kakliņu ar rokām ir apsieta Anglijā austa gabardīna lentīte. Glazētā pudelīte zilos toņos no tumšzila līdz indigo atspoguļo aromāta atsvaidzinošo svaigumu.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Citrons Rozmarīns Citrons
Bergomote Citrons Rozmarīns Citrons

Sirds notis


Vijolīte Piparmētra Hedione Salvija Tēja Ūdens notis  
Vijolīte Piparmētra Hedione Salvija Tēja Ūdens notis  

Pamata notis


Ozola sūna Dzintars Ciedrs    
Ozola sūna Dzintars Ciedrs    

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Atlaižu nakts