Bobbi Brown Eye Shadow - Banana Bobbi Brown Eye Shadow - Curnflower Bobbi Brown Eye Shadow - Pistachio Bobbi Brown Eye Shadow  (Acu ēnas) -50% -50% -50% -50%
Bobbi Brown

Eye Shadow

Acu ēnas
Akcija

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

50%  
Banana 2.50 g Akcija spēkā:
no 2020-01-06
līdz 2020-02-02
14 € 27,99 €

Produkta apraksts

Bobbi Brown Eye Shadow

(Acu ēnas)


Acu ēnas ar zīdaini maigu tekstūru viegli klājas un tušējas. Elegants iepakojums, kurš ļauj kombinēt acu ēnu toņus pašam. Ēnas droši var izmantot uzacu ieēnošanai. Tumšie toņi ideāli piemēroti lainera līnijai. Krāsu pigments ir intensīvs un noturīgs.

LIETOŠANA


Uzklāt uz sausas ādas ar otiņu, sapludiniet krāsas. Var lietot kā laineri, lai izceltu acu kontūru.

Douglas Blogs | Grims 5 minūtēs ar Bobbi Brown

KĀ ATSVAIDZINĀT MAKE-UP 5 MINŪTĒS

1. Noslēp saguruma pazīmes un izgaismo acu zonu ar konsīleri Bobbi Brown Creamy Concealer Kit. Komplektā ir krēmveida konsīleris, kurš maskē tumšos lokus un pigmentus, un pūderis, kurš nofiksē to. Ja nepieciešams, vari zem tā uzklāt korektoru Bobbi Brown Corrector
Visērtākais veids, kā atsvaidzināt tonālo krēmu - lietojot zīmulīti Bobbi Brown Skin Foundation Stick. Uzklāj uz pieres, vaigiem un zoda un izpludini ar pirkstiem. Tas ietilpst pat mazākajā rokassomiņā un ir ideāls produkts līdzņemšanai.

2. Izgaismojošs pūderis Bobbi Brown Brightening Brick apvieno 6 toņus, kuri piešķir vaigiem dabīgu sārtumu. Sastāvā esošās mirdzošās daļiņas atsvaidzina izskatu.

 

3. Viens no maniem personīgajiem favorītiem ir uzacu zīmulis Bobbi Brown Perfectly Defined Long-Wear Brow PencilSlīpais galiņš ļauj viegli iezīmēt trūkstošos matiņus, un otrā galā esošā birstīte noder to saķemmēšanai. Zīmuļa sastāvā ir vaski, kuri padara to mīkstāku un noturīgāku.
Maza viltība svaigākam skatienam - uzklāj gaišas acu ēnas zem uzacīm, piemēram, Bobbi Brown Eye Shadow tonī Ivory.

4. Ja man ir ātri jāpārvērš dienas make-up vakara grimā, uzreiz ķeros pie lūpukrāsas. Lai tā klātos vienmērīgi, lietoju lūpu blazāmu Bobbi Brown Lip Balm SPF15, kura sastāvā ir kviešu asnu eļļa un olīveļļa. Šoreiz izvēlējos lūpu krāsu ar maigu spīdumu - Bobbi Brown Creamy Lip Color tonī Hibiskus.

5. Ne velti Bobbi Brown Retouching Powder tiek dēvēts par dzīvo Photoshop. Tas maskē ādas nepilnības, pigmentācijas plankumus, apsārtumus un pat smalkas līnijas. Seja izskatās ideāli gluda un starojoša, gluži kā reklāmas bildēs!

Vairāk lasi Douglas blogā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi