BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Treatment Mask  (Atjaunojoša maska) Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Treatment Mask  (Atjaunojoša maska) -20%
Andrew Barton

S.O.S. Hair Repair Treatment Mask

Matu maska
Matu tips: Sausiem matiem, Bojātiem matiem
200 ml 3,20 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-04-19
līdz 2021-05-16
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Treatment Mask

(Atjaunojoša maska)


Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Treatment Mask matu glābējs! Tikai valrieksta lieluma daudzums šīs saudzējošās matu maskas liks Jūsu matiem palikt stiprākiem un gludākiem. Īpašā formula, kuras sastāvā ir speciāli izvēlētas izejvielas un PROtech spīduma komplekss*,  ne tikai liks Jūsu matiem izskatīties dzīviem un barotiem, bet arī atjaunos pašas trauslākās matu vietas. Maska piešķirs Jūsu matiem nevainojamu spīdumu, jo tā sastāvā ir argana eļļa un šī sviests. Labam rezultātam iesakam lietot vienreiz nedēļā kondicioniera vietā.  *PROtech spīduma komplekss ir unikāla proteīnu formula, kuras sastāvā ir vitamīns E, kas pastiprina matu vitalitāti. Bagātināta ar soju proteīnu matu barošanai un aizsardzībai.

LIETOŠANA


Pēc matu mazgāšanas ar šampūnu, iemasējiet masku matu galos. Cenšaties izvairīties no maskas nokļūšanas matu galos. Ļaujiet maskai iesūkties apmēram 3 minūtes. Pēc tam kārtīgi izskalojiet. Maksimālam efektam iesakam atstāt masku dvielī ietītos matos un vienkāši relaksēties, kamēr maska izdara savu darbu. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi