Alterna Caviar Bond 3-In-1 Serum  (Matus atjaunojošs un nogludinošs serums) Alterna Caviar Bond 3-In-1 Serum  (Matus atjaunojošs un nogludinošs serums)
Alterna

Caviar Bond 3-In-1 Serum

Serums/matu eļļa
50 ml 98 € par 100 ml
48,99 €

Produkta apraksts

Alterna Caviar Bond 3-In-1 Serum

(Matus atjaunojošs un nogludinošs serums)


Alterna Caviar Bond 3-In-1 Serum trīs vienā matu serums atjauno, aizsargā un vienlaikus nogludina matus. Šis matus atjaunojošais serums palīdz atjaunot bojātus un novecojošus matus, kā arī aizsargā tos no turpmākiem bojājumiem. Trīskāršas iedarbības koncentrētajā sastāvā ietilpst biomimētisku aminoskābju un lipīdu maisījums, kas imitē matu dabisko ķīmisko sastāvu, kā arī palīdz dziļi atjaunot, uzlabot un aizsargāt matus. Ar Caviar Bond Enforcing tehnoloģijas palīdzību serums ātri atpazīst plaisas un bojājumus uz mata virsmas, nekavējoties aizpilda tos un kavē jaunu bojājumu  rašanos. Ir pierādīts, ka serums ievērojami nogludina matus un samazina to lūšanu un šķelšanos par līdz pat 99% (salīdzinot ar nekoptiem matiem). Aizsargā  no karstuma līdz pat  232°C . 

Galvenie ieguvumi:

- atjauno: samazina matu lūšanu par līdz pat 99%* (salīdzinot ar nekoptiem matiem)

- aizsargā: aizkavē turpmāko bojājumu rašanos

- nogludina: rezultāts ilgts līdz pat 10 mazgāšanas reizes.


Caviar Bond Enforcing tehnoloģija: Īpaši izstrādāta matus atjaunojoša tehnoloģija, kas aizver ķīmisku procesu un fizisku bojājumu ietekmētas matu virsmas šķiedras. 

LIETOŠANA


Izmantot serumu kā masku vai veidošanas līdzekli. Veidojot frizūru, ieklāt serumu mitros vai sausos matos (1-2 piles) un palielināt daudzumu pēc vajadzības. Ja ir vēlme izmantot serumu kā atjaunojošu masku, sajaukt 2–3 dozatora devas ar jebkuru Alterna kondicionieri. Ieklāt ar dvieli nosusinātos matos un ļaut iedarboties 3 minūtes. Izskalot. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi