Agent Provocateur Fatale Orchid  (Parfimērijas ūdens sievietei) Agent Provocateur Fatale Orchid  (Parfimērijas ūdens sievietei) Agent Provocateur Fatale Orchid  (Parfimērijas ūdens sievietei) Agent Provocateur Fatale Orchid  (Parfimērijas ūdens sievietei) Agent Provocateur Fatale Orchid  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Agent Provocateur Fatale Orchid  (Parfimērijas ūdens sievietei)Agent Provocateur Fatale Orchid  (Parfimērijas ūdens sievietei)Agent Provocateur Fatale Orchid  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Agent Provocateur

Fatale Orchid

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Pačūlija, Bergamote, Roze
50 ml 132 € par 100 ml
65,99 €
30 ml 143 € par 100 ml
42,99 €

Produkta apraksts

Agent Provocateur Fatale Orchid

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Pavedinoši dzīvnieciskais un absolūti neatvairāmais aromāts Fatale Orchid atveras ar aprikožu bagātīgo saldmi un maņas kairinošām medus notīm uz spilgta bergamotes un citrona fona. Pēc tam, simbolizējot seksuālu kārdinājumu, uzplaukst vilkābeles ziedu saldā smarža, kas glāsta ādu ar maigu jutekliskumu. Sirds notīs ap vilkābeles akordu savijas spēcīga rožu, magnolijas un plūmju buķete. Aromāta izskaņa tā valkātāju ieskauj erotiskos un reibinošos siltās ambras akordos, kas sajaukušies ar zamša, vaniļas pupiņu un pačūlijas notīm. Šis Drom parfimērmeistara Benuast Lapuza (Benoist Lapouza) radītais ziedu–muskusa–ādas aromāts izceļas ar elpu aizraujošu sastāvu, kas šķērso jutekliskuma robežu, pāraugot tīri dzīvnieciskā provokācijā. Palaidiet to brīvībā un ļaujieties pavedināšanas burvībai.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Citrons Aprikoze  
Bergomote Citrons Aprikoze  

Sirds notis


  Roze   Magnolija Vilkābele Plūme  
  Roze   Magnolija Vilkābele Plūme  

Pamata notis


Pačūlija Ambra Zamša   Vaniļa
Pačūlija Ambra Zamšāda   Vanilīns

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi