Abercrombie & Fitch First Instinct for Her (Parfimērijas ūdens sievietei) Abercrombie & Fitch First Instinct for Her (Parfimērijas ūdens sievietei) Abercrombie & Fitch First Instinct for Her (Parfimērijas ūdens sievietei) Abercrombie & Fitch First Instinct for Her (Parfimērijas ūdens sievietei)
Abercrombie & Fitch First Instinct for Her (Parfimērijas ūdens sievietei)Abercrombie & Fitch First Instinct for Her (Parfimērijas ūdens sievietei)
Abercrombie & Fitch

First Instinct for Her

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Dzintars, Greipfrūts, Apelsīna ziedi, Tonka pupas
Dāvana
Dāvana! Biotherm Cera Repair barrier cream 1ml - Tavs 3. paraudziņš dāvanā!

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem Biotherm Cera Repair barrier cream jaunuma paraudziņu (1ml)

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 05.08.-08.08.2021.

Dāvana! Douglas iepirkumu soma

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv vismaz 70 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem Douglas ietilpīgu iepirkumu somu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā 01.08.-31.08.2021.

30 ml 143 € par 100 ml
Šobrīd nav
50 ml 126 € par 100 ml
62,99 €

Produkta apraksts

Abercrombie & Fitch First Instinct for Her

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Viņa, Abercrombie & Fitch sieviete, ir patiesi unikāla, nekas nespēj līdzināties viņas oriģinalitātei un bezrūpīgajam skaistumam. Viņa prot sekot savam pirmatnējam instinktam ar dabisku stilu, šarmu un sievišķību. First Instinct for Women vienlaikus ir rotaļīgs, sievišķīgs un pavedinošs aromāts. Jutekliskās sākuma notis pāraug dzirkstošās tālākās niansēs, aromātam noslēdzoties ar neatvairāmu, bezrūpīgi pavedinošu izskaņu – šī smaržu buķete ir radīta, lai savaldzinātu. First Instinct for Women; valdzinošs un juteklisks aromāts, radīts sievietei, kura seko savam pirmatnējam instinktam. Saules pielijuši magnolijas ziedi savijas ar pacilājošiem greipfrūta miziņas akordiem un atmodina sajūtas, bet pasifloras augļi piešķir gaišu, spirdzinošu saldmi. Vienlaikus izsmalcināts, sarežģīts un rotaļīgs aromāta sākums. Savvaļas apelsīnu ziedi turpina starojošo, ziedu niansēs ieturēto saspēli, bet aromāta sirdi grezno naktsvijoles un eksotiskās ūdensrozes duets. Sievišķīgums kļūst juteklisks un valdzinošs. Silto ambru caurstrāvo kontrastējošā krēmīgo tonkas pupiņu un atkarību raisošā muskusa kombinācija, bezrūpīgi pavedinošajam aromātam uzburot vilinošu izskaņu.


 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Greipfrūts
 • Magnolija
 • Marakuja
Sirds notis

 • Apelsīna ziedi
 • Ūdensroze
Pamata notis

 • Tonka pupiņas
 • Dzintars

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi