Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Abercrombie & Fitch

First Instinct Extreme Men

Tualetes ūdens (EDT)
100 ml 76 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-04-09
līdz 2020-04-12
75,99 €
50 ml 110 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-04-09
līdz 2020-04-12
54,99 €

Produkta apraksts

Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men iedvesmas avots ir intriģējošā pievilcība, kas piemīt vīrietim, kurš ir tik nepiespiesti harizmātisks, ka izstaro pārliecību. Abercrombie & Fitch smaržu valodā ir uzbūris to reibinošo mirkli, kad vīrieša dabiskais šarms sasniedz galējo robežu. Viņš, tāpat kā Abercrombie & Fitch vīrietis, ir dabiski harizmātisks un iemieso nepiespiestu un modernu vīrišķību. Vienlaikus noslēpumains un neatvairāms, viņš vadās pēc sava primārā instinkta. “Es vēlējos radīt aromāta kodolu, kas būtu kā izsmalcināta āda, kā zamšs, pilsētniecisks, bet vienlaikus nezaudējis saikni ar dabu, vīrišķīgs un drosmīgs, piezemēts, tāds, kas iederas A&F DNS,” stāsta parfimērs Filipe Romāno (Philippe Romano, Drom). First Instinct Extreme ir harizmātisks un intensīvi vīrišķīgs koksnes, ādas un aromātisku garšvielu kategorijas aromāts ar intriģējošu, spēcīgu garšvielu buķeti, sensacionālu siltumu un ekstremālu jutekliskumu. Intriģējošs un eksaltēts aromāts vīrietim, kurš ieklausās savā pirmatnējā instinktā. Augšējās notis. Pēkšņo, dzīvīgo piparu šalti izgaismo mandarīnu lapas un dzirkstoši sulīgā karambola jeb zvaigžņauglis. Aromāts atveras ar jauneklīgas enerģijas garu, kas sniedz modernu skatījumu uz ikonisko paparžu kategorijas smaržu struktūru. Sirds notis. Siltā kardamona sakarsēta, aromāta sirds sitas neaizmirstamās vijolīšu lapu un safrāna pulvera krāsās ar pikantā pipara akcentiem. Magnētiski pievilcīga un krāsaina buķete. Pamata notis. Ādas ekspresivitāte, tumšie un atkarību veicinošie ambra un kašmira koksnes akordi un noslēgumā – kokosriekstu ūdens vieglais pieskāriens. Jutekliska, intriģējoša un patiesi neatvairāma aromāta izskaņa. Tikpat neaizmirstama kā šī aromāta valkātājs.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Pipari Mandarīns Karambola  
Pipari Mandarīnu lapas Karambola  

Sirds notis


Sičuānas pipari Vijolīšu lapas Kardamons Safrāns      
Sičuānas pipari Vijolīšu lapas Kardamons Safrāns      

Pamata notis


Zamšāda Muskuss Dzintars Kašmerāns Kokosa piens
Zamšāda Muskuss Dzintars Kašmerāns Kokoss piens

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi