Abercrombie & Fitch First Instinct Blue   (Tualetes ūdens vīrietim) Abercrombie & Fitch First Instinct Blue   (Tualetes ūdens vīrietim) Abercrombie & Fitch First Instinct Blue   (Tualetes ūdens vīrietim) Abercrombie & Fitch First Instinct Blue   (Tualetes ūdens vīrietim) Abercrombie & Fitch First Instinct Blue   (Tualetes ūdens vīrietim)
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue   (Tualetes ūdens vīrietim)Abercrombie & Fitch First Instinct Blue   (Tualetes ūdens vīrietim)
Abercrombie & Fitch

First Instinct Blue

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Augļi, Garšaugi, Sandalkoks, Lavanda, Pipari, Kardamons, Bergamote, Tonka pupas
100 ml 76 € par 100 ml
75,99 €
50 ml 110 € par 100 ml
54,99 €
30 ml 133 € par 100 ml
39,99 €

Produkta apraksts

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue 

(Tualetes ūdens vīrietim)


Abercrombie & Fitch First Instinct Blue aromātu iedvesmojis tas satraucošais mirklis, kad vīrieti pārņem kāre pēc piedzīvojumiem un viņš ir gatavs sekot saviem sapņiem. Šis ir smaržu valodā izteikts stāsts par sajūtu, ka pasaulē nekas nav neiespējams. Abercrombie & Fitch vīrietis ir drosmīgs, pārliecināts un nepiespiesti moderns. Viņa brīvdomīgais gars un bezbailīgais dzīvesveids apliecina, ka šis vīrietis prot sekot savam pamatinstinktam. Augšējās notis - satriecošs saldētu ābolu svaigums dzīvespriecīgi savijas ar sulīgo bergamoti un pikanti aromātisko kardamonu. Enerģiskās aromāta ievadnotis rada aizraujošu pirmo iespaidu. Sirds notis - saulē uzkarsusi dzirkstoša lavanda atplaukst ar siltu eksploziju, un ko to pastiprina omulīgā rozmarīna un piparu kombinācija. Šis negaidīti pikantais pavērsiens izceļ sākotnējo svaigumu. Pamata notis - atkarību rosinošs ambrs, atmiņā paliekošas tonkas pupiņas un bagātīgais sandalkoks sniedz aromātam siltāku izskaņu ar dziļākiem un apgarotākiem toņiem. Vīrietis, kurš ieklausās pamatinstinktā, vienmēr tam seko.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Ābols Kardamons  
Bergomote Ābols Kardamons  

Sirds notis


    Lavanda Rozmarīns Pipari    
    Lavanda Rozmarīns Pipari    

Pamata notis


Ambra Tonka pupas Sandalkoks    
Ambra Tonka pupas Sandalkoks    

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi