IEPAZĪSTIES, BOBBI BROWN SKIN LONG-WEAR WEIGHTLESS FOUNDATION SPF 15 - JAUNĀKĀS PAAUDZES TONĀLAIS KRĒMS

Bobbi Brown iepazīstina ar Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15. Tā ir ādu lutinoša formula, kas vienmērīgi piekļaujas ādai, lai sniegtu dabīgu, daudzdimensionālu matējošo pārklājumu, kas ir elpojošs un īpaši viegls.

Daudzi pilnīgu pārklājumu veidojoši tonālie krēmi rada tādu sajūtu – it kā uz sejas būtu uzklāta maska. Turklāt pēc laika tie kļūst acīmredzami nevienmērīgi un izplūduši. Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF 15 rada pilnīgu pārklājumu, nodrošinot komfortablu un dabīgu sajūtu un ilgnoturīgi svaigu izskatu.  Ādas krāsai perfekti atbilstošie pigmenti ideāli saplūst ar ādu, radot pilnīgu un vienlaicīgi arī dabīgu pārklājumu, kas paliek gluds, nesasprēgā un saglabā savu toni visas dienas garumā. Tonālā krēma toņus ir perfekti izstrādājuši Bobbi Brown grima mākslinieki.

Tonālais krēms ir radīts aukstās sintēzes procesā. Šī īpaši smalkā, zīdainā emulsija izceļas ar iedarbīgu sastāva kombināciju – pārklājuma noturību paildzinošām, tauku izdalīšanos kontrolējošām sastāvdaļām un ādas tonim perfekti atbilstošiem pigmentiem. Turklāt tonālais krēms satur arī ādu lutinošas sastāvdaļas, kas tai sniedz izteiktu mitrināšanu. Lietojot šo tonālo krēmu, tu vari droši smaidīt visur un visas dienas garumā.

IEDARBĪBA

  • Aukstās sintēzes process vienmērīgi sapludina tauku izdalīšanos kontrolējošās un noturību paildzinošās sastāvdaļas ar pigmentiem. Tādējādi tiek radīta elpojoša formula, kas nevainojami saplūst ar ādas virsmu, saglabājot svaigu izskatu un gludu pārklājumu.
  • Apstrādātie pigmenti, kas iekļauti mīkstinošā želejveida bāzē, nemanāmi un vienmērīgi izlīdzinās. Multidimensionālie pigmenti uzlabo ādas izskatu un rada dabīgi matētu pārklājumu.
  • Jūras cukurniedre un dabīgie minerālu pūderi kontrolē tauku izdalīšanos un novērš ādas spīdēšanu. E un C vitamīni un šī sviests ādai nodrošina veselīgu mitrināšanu.
  • Pētījumos ir pārbaudīta izteikti efektīvās formulas noturība pret sviedriem, ūdeni un mitrumu.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: