TESTĒJAM! Kinetics iedvesmojošā kolekcija- “BOSS UP”!

Kinetics  2019.  gada vasaras kolekcija “BOSS UP”  mūs visas mudina izvirzīt mērķus,  būt savas dzīves galvenajām noteicējām, veikt izmaiņas, kuras  nepieciešamas, lai nokļūtu tur,  kur vēlamies būt un pats galvenais- ļauties piedzīvojumam !

Šinī rakstā jūs tuvāk iepazīstināšu  ar katru nagu laku individuāli, kāds ir konkrētā toņa vēstījums un kā tās praktiski klājas uz nagiem. 

# 429 HURRICANE MODE
“Pelēcīgi Balts Klusuma nokrāsa mirkli pirms vētras. Koncentrēšanās brīdis, kad prāts ir brīvs no nevajadzīgām emocijām un satraukums vairs nav svarīgs. Tu esi gatava iet un spēlēt pēc saviem noteikumiem. Viss, ko tev vajag, ir dzirdēt starta signāla šāviņu. Laiks ir tagad. Tu esi vētra, un tu vadīsi virzienu”.

Balti nagi vasaras sezonā ir ļoti aktuāli, tie piestāv gan gadalaikam, gan lieliski papildina un pieskaņojas jebkuram apģērba gabalam. Tonis izceļ nagu formu un ir nepieciešam, lai Hurricane mode laka uz nagiem tiktu uzklāts ļoti akurāti, pretējā gadījumā tā izcels nepilnības.

# 430 FLY HIGH

“Saules Dzeltens Svaigs kā rīta enerģija, šis tonis būs tavs enerģijas lādiņš. Prieka un pozitīvisma nokrāsa. Iedomājies pirmos saules starus: pacilājoši, ne? Paskaties debesīs un gūsti savu dienas pārliecības devu”.

Fly High no visiem izmēģinātajiem kolekcijas toņiem prasīja visilgāko uzklāšanas laiku, lai iegūtu vienmērīgu un līdzenu klājumu. Par spīti visam, tonis gala rezultātā uz nagiem izskatās svaigi un gaumīgi.

# 431 FLAME FAME

“Spilgti Oranžs Meklē motivāciju? Lūdzu – iedvesmojoša liesmas nokrāsa iedegs jebkura piedzīvojumu meklētāja sirdi. Neatkarīga un spēcīga krāsa, kas iedvesmo un stimulē aizraujošus, bet tai pat laikā bīstamus piedzīvojumus un trakas atmiņas”.

Nagu lakas nosaukums izcili raksturo tās toni.  Super koša un ugunīga krāsa, kas iederēsies un būs kā akcents pie vienkārša,  gaiša un brīvi krītoša apģērba. Šī nagu laka veiksmīgi izrotās arī kāju nagus un liks kājām izskatīties koptām un pievilcīgām.

# 432 ADRENALINE BLUSH

“Persiku Rozā Izmanto šīs krāsas dziedinošo enerģiju savā labā. Jutīguma nokrāsa parāda tavas iekšējās cīņas un to cik sievišķīga tu patiesībā esi, izaicinot sevi. Neslēp adrenalīna sārtumu uz vaigiem, kas tev tik labi piestāv”.

Maigs tonis, kurš īpaši patiks tām, kuras nevēlas eksperimentēt ar košiem koraļu toņiem.  Adrenaline blush  nagu laka ļoti labi klājas uz nagu virsmas. Pieļauju, ka cilvēki ar lielu meistarību šo laku varētu uzklāt arī vienā kārtā un likt tai izskatīties nevainojami.

# 433 SWEET BUT PSYCHO

“Neona Rozā Kaislības krāsa var būt rotaļīga, salda un pat brīžiem bīstama. Cik bieži tu esi bijusi ar jauku, nevainīgu smaidu, bet tajā pašā laikā nezaudējot savu dzirksteli, ar kuru vari būt traka, kad atdod sevi visu? Brīnies, kāpēc šis tonis ir tik populārs skaistumkonkursos”?

Super košs neona rozā tonis, kas izceļ sudraba rotas un roku ādu. Pirms izvēlētā toņa klāšanas  naga virsmu iesaku noklāt ar bāzes laku un nobeigt ar virskārtu, lai klājums noturētos pēc iespējas ilgāku laiku.

# 434 BOSS UP

“Fuksīna Violets Mazliet noslēpuma, nedaudz jūtības un drosmes – lūk tā ir cieņpilna recepte. Dvēseles ēdiens, kas pazīstams arī kā garīgs stimuls. Panāc savu ar šo toni un veido savu impēriju, lai iedvesmotu citus. Nēsā to, lai kļūtu par #girlboss – ļauj visiem redzēt, kas vada parādi”.

Visas kolekcijas nagu lakas nošūstot paliek pa vidu matētam un viegli spīdīgam nobeigumam. Lakas nav pilnībā matētas, bet nav arī ar izteiktu spīduma efektu. Vislabāk  tās varētu raksturot kā “daļēji spīdīgas”. Jāpiebilst, ka šāds nagu lakas nobeigums izceļ naga reljefu, respektīvi, ja pirms tam nebūs uzklāta laba bāze, kas aizpilda un izlīdzina naga virsmu, tad klājot izvēlēto toni, sašķeltais vai grubuļainais nags izcelsies un būs uzteikti pamanāms. 

 

 

# 435 GET *RED* DONE

“Brīdinoši Sarkans Nav attaisnojumu. Šis tonis stagnāciju nepieņem. Vienkārši celies un dari! Nekādas drāmas, piesaisti uzmanību un nodod vēstījumu – neatkarīgu, spēcīgu, bet sievišķīgu – tieši tādu, lai sāktos pārmaiņas. Šis sārtais tonis iedvesmos iekāri un radīs satraukumu. Paliec pamanīta”!

No visiem kolekcijas toņiem tieši šī laka bija visērtāk un vieglāk uzklājamā. Izcils klājums un pigmentācija. Kolekcijas “Boss Up” lakas jāklāj divās plānās kārtās, lai sasniegtu salona cienīgu rezultātu.

# 436 SHE FIX

“Gaiši Tirkīza Zils Uzticības un lojalitātes tonis: nomierinoši zils. Vēsa kā debesis un dzļa kā okeāns, to pašu var teikt par meiteņu grupu, kas izveidoja SHE FIX kustību ar tieši šo toni, veicinot dāmu spēku ekstrēmajos sporta veidos. Dalies ar savu nostāju un uzņemies atbildību pār savu dzīvi, kā tu to vari iedomāties, nēsājot šo neatkarīgo toni”.

Ja meklē nagu laku, kas toņa ziņā ir ļoti īpaša un unikāla, tev noteikti jāizmēģina She Fix. Netipiska un interesanta nagu laka, kas jāuzlako kaut vai vienu reizi dzīvē, lai saprastu kā ir rotāties ar nagiem, kuru tonis nav tik populārs un kurš stipri atšķiras no standartiem.

Rakstu vēlos nobeigt ar iedvesmojošiem vārdiem no Kinetics komandas:
 “Uzdrošinies būt tu pati, pat ja nejūties piederoša. Drīz tu atradīsi savus dvēseles radiniekus. Būs nepieciešams laiks, bet Tu tiksi ar visu galā, jo meitenes tā var, vienmēr! Tev pieder šis brīdis. Nezaudē to dzirksteli sevī un izdari iesākto līdz galam!”

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: