UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-V 9:00-17:00)

TESTĒJAM! Jardin Bohème “Épisode Romantique” rituāls ķermenim

Pirmais solis ir attīrīt ādu ar Épisode Romantique dušas krēmu, kas pirmajā brīdī smaržo identiski kā šīs pašas līnijas parfimērijas ūdens, (varbūt “pustoni” ne tik saldi). Dušas krēms nav 100% caurspīdīga želeja, tai ir mazliet dūmakaina klātbūtne. Dušas krēms ādu ieskauj maigās putās, kas viegli puto un efektīgi attīra ādu gan no redzamiem netīrumiem, kas radušies skrienot pa pļavu ar basām kājām, gan no atmirušajām ādas šūnām. Kad dušas krēms tiek klāts uz ādas, tā smarža pārtop par pavisam siltu, nomierinošu un patīkamu aromātu, kas piepilda visu vannas istabu ar vasaras skaistāko ziedu notīm. Iznākot no dušas, āda ir mīksta un patīkami smaržo, kas gatava saņem siltus apskāvienus no mīļa cilvēka. Produkta tilpums ir 150 ml, kas pirmajā brīdī neliekas daudz, taču dušas krēmu ir nepieciešams lietot pavisam nedaudz, lai apstrādātu visu ķermeni. Tas noteikti būs labs tilpums vasaras izbraukumiem pie draugiem, vecākiem vai ceļojot pa Latviju - kad lielāks iepakojums ir stipri par daudz, savukārt mazie produktu tilpumi ir par maz.

Otrais solis ādas kopšanā ir palutināt miesu ar ķermeņa krēmu, šajā gadījumā Épisode Romantique Body Lotion. Losjons, kas pēc konsistences un tekstūras vairāk līdzinās krēmam, bagātīgi ieskauj ādu samtā, kas rada sajūtu, ka āda tiek intensīvi pabarota un pasargāta, kas pēc vairāku stundu gulēšanas saulītē ādai ir visvairāk nepieciešams. Losjons ādas virsmai liek starot, āda izskatās mirdzoša un veselīga. Āda tiek ieskauta blīvā krēma slānī, kas ātri iesūcas ādā un smaržo kā skaistākais ziedu pušķis.

Man ārkārtīgi patīk ķermeņa losjoni, kas vienlaikus rada ādai patīkamas sajūtas un liek tai stundām ilgi smaržot.

Ērtais produkta iepakojums ļauj viegli un ātri dozēt produktu. Iepakojums no ārpuses vienmēr izskatās izcili kopts, jo nekur nav palikušas krēma pēdas.

Épisode Romantique roku krēms pēc konsistences līdzinās vieglam losjonam, kas tūlītēji mitrina roku ādu un saglabā to mīkstu un patīkamu vairāku stundu garumā. Pateicoties vieglajai tekstūrai, produktu ir iespējams klāt uz roku ādas atkārtoti, tas neradīs smagnēju roku vai taukainas ādas sajūtu. Augļu un citrusa aromātiskais roku krēms jau ir izcīnījis vietu manā rokassomiņā. Ja nejūtu, ka krēms vajadzīgs uz visām plaukstām, tad to nelielā daudzumā iemasēju kutikulās, kas atjauno kopējo roku izskatu, uzlabo asins cirkulāciju, kas savukārt palīdz nagiem augt stipriem un veseliem.

Pēdējais solis ķermeņa ādas kopšanā ir iesmaržoties ar Épisode Romantique parfimērijas ūdeni, kas pieliks punktu šim skaistajam rituālam. Aromāts ir ārkārtīgi salds un jauneklīgs. Var sajust saldu augļu klātesamību un atspirdzinošu citrusa svaigumu. Testējot teoriju par to vai aromāts uz ķermeņa saglabājas ilgāk, kad lieto vienas līnijas dušas želeju un ķermeņa krēmu, jāsaka, ka tā ir! Visas dienas garumā, ik pa laikam, uzvirmo saldās notis, kas ir produktu sastāvā. Pamēģini!

Ja saldi aromāti ir tie, kas raksturo tevi, tad noteikti iepazīsti tuvāk Épisode Romantique produktu līniju.

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU