BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

TESTĒJAM! Giorgio ARMANI produktus, kas papildinās Tavu dabisko skaistumu

Vienmēr esmu zinājusi, ka Giorgio Armani dekoratīvajos kosmētikas produktos slēpjas, kas īpašs. Beidzot sapratu, kas ir tas, kas tik ļoti ar mani rezonē. Tas ir produktu vieglums, elegance un klasika, produkti ir saprotami un viegli lietojami. Tālākajā bloga rakstā pastāstīšu par katru produktu atsevišķi, ar ko tie izceļas no citiem. Ja dabīgs un valgs maku-ep koptēls ir tas, kas rezonē arī ar tevi, tad tev noteikti jāzina par šiem produktiem.

Luminous silk Perfect glow Flawless tonālais krēms ir tekošas konsistences, plānas un vieglas tekstūras, kas pārklāj ādu ar zīda plīvuru, padarot to dabiski skaistu un nesamākslotu. Luminous silk tonālais krēms ir kā otra āda, kas izlīdzina ādas nepilnības. Tā kā produkts ir vieglas sedzamības, tas nenoslēps izteiktus ādas defektus, kā, piemēram, sarkanas pumpiņas vai tumšus lokus zem acīm, tomēr tas lieliski izlīdzinās ādas kopējo izskatu. Āda mirdz veselīgā spīdumā, nav redzams neviens sauss ādas pleķītis. Krēms ir tik plāns, ka rada sajūtu, ka uz sejas nekas nav uzklāt. Apbrīnojami! Āda izskatās dabiska, skaista un svaiga! Pirms produkta
lietošanas tas ir rūpīgi jāsakrata, lai sajauktos kopā visas sastāvdaļas. Pretējā gadījumā var gadīties, ka vienu reizi produkts iznāk ārā biezāks, citreiz tekošāks un ūdeņaināks.
Manuprāt, šis produkts derēs ikvienam ādas tipam. Vienīgi taukainas ādas īpašniecēm nāksies mazliet vairāk piepūderēt “T” zonu. Es tiešām uzskatu, ka Luminous silk tonālais krēms izskatīsies labi uz jebkuras ādas.

Eye Tint silk Liquid satin eye color krēmveida acu ēna tonī “Cold Copper 9” atsvaidzinās tavu ikdienas acu ēnojumu, piešķirot tam valgu mirdzumu un trauslu sievišķību. Produktu iespējams klāt uz plika plakstiņa vai uz plakstiņa, kas noklāts ar pūdera ēnām. Pieminēšu, ka uz izteikti taukaina plakstiņa šis krēmveida produkts neturēsies tik labi, tāpēc ieteiktu to klāt kā nobeiguma/ akcenta ēnu virs pūderveida produktiem. Tas nodrošinās ilgāku noturību un saglabās ilgstošāku rezultātu. Tomēr, ja tavi plakstiņi netaukojas, tad droši lieto šo produktu bez sagataves ar pūderveida ēnām. Ēna pielīp pie sausas ādas un stingri turas uz plakstiņas (ja plakstiņš dienas laikā netaukojas). Tā kā man ir taukains plakstiņš, tad es šo ēnu izmantoju klājot to virs gatava klasiskā dienas acu ēnojuma. Šādā veidā produkts saglabājās uz mana taukainā plakstiņa visas dienas garumā, nesaejot rieviņām un nepazūdot no acīm.
“Cold Copper 9” tonis atstaro silta apakštoņa nokrāsu ar vara spīdumu. Ēna ir pilnībā nejūtama uz ādas, tik viegla un samtaina, gluži kā 100% zīds. Pirmajā brīdī ēna liekas mitra uz ādas, bet tad nožūst un mitruma sajūta pagaist. Lāses veida aplikators noklāj salīdzinoši lielu laukumu ar vienu pieskārienu un ar tā smailāko galu ir iespējams piekļūt arī acs iekšējam kaktiņam. Ēna tiešām labi turas uz ādas, ja to lieto atbilstoši sava plakstiņa īpatnībām.

Sievietēm, kuras dod priekšroku “No makeup- makeup” koptēlam noteikti jāizmēģina “Eyes to kill” classico skropstu tuša un tās sniegtais rezultāts. Birstīte no iepakojuma iznāk praktiski sausa, bez liekas tušas kārtas. Produkts uz tušas birsītes ir noklāts ļoti vienmērīgi un dozēti. Tuša skropstiņas noklāj pavisam maigi un vieglā kārtā, nesaķepinot tās un neatstājot tušas kamoliņus. Skropstiņas ir perfekti noklātas ar produktu no mata saknītes līdz matiņa beigām, tās izskatās dabīgas un vieglas kā spalviņas. Šis produkts nesniegs dramatisku skropstu izskatu. Man ir sajūta, ka šādu tušu lieto Lielbritānijas hercogiene, Katrīna, kuras mekup vienmēr ir ļoti dabīgs un neuzbāzīgs- kosmētika ir uzklāta tā, lai izceltu un papildinātu viņas dabisko skaistumu.

Smaržas priekš manis ir īpašs notikums. Tās man asociējas ar dažādiem dzīves notikumiem. Pasmaržojot konkrētus aromātus tie man atsauc atmiņā pagātnes notikumus vai konkrētus cilvēkus. Vai arī jums tā ir? Es noteikti neesmu no tiem cilvēkiem, kuriem ir viens konkrēts aromāts ar ko rotāties, man tie ir dažādi, konkrētam noskaņojumam un dzīves situācijām.
Marts bija salīdzinoši drūms mēnesis, lai gan saulīte ik pa laikam uzspaidīja, tomēr lielākoties apkārt valdīja pelēka noskaņa. Lai sevi kaut kādā veidā uzmundrinātu, man vienmēr palīdz silta duša, sevis palutināšana ar dažādiem produktiem un beigās kā ķirsītis uz putukrējuma- iesmaržoties ar smaržām. Ja visu dienu šļūkāju kājas, tad pēc šādas sevis lutināšanas es paceļos metru virs zemes un lidoju! Mana diena pagriežas pa 180 grādiem. Es jūtos tik īpaša, jutekliska, sievišķīga un stipra. Par to jāpasaka lielais “Paldies” arī Giorgio Armani aromātam “Sì” passion Intense (eau de parfum), kas šādiem mirkļiem piešķir neaizmirstamu sajūtu. Es novēlu ikvienai atrast savas
smaržas, kas paceļ jūs metru virs zemes, liek cēli vicināt spārnus, tiekties pēc saviem mērķiem un sajusties pārliecinātām par to, kas esat.
Aromāta augšējā nots ir upeņu nektārs, kas ir arī Sì smaržu grupas raksturīgākā iezīme, un šī valdzinošā aromāta nots ir iegūta no pašas ogas sirds. Aromāta sirds nots ir Ispartas roze, kas iegūta Turcijas pilsētā Ispartā, ko dēvē par “rožu pilsētu”, kā arī samtainā un sulīgā davana. Abas šis notis kopā rada spraigi intensīvu efektu. Pamata notis ir pačulija un benzoīna sveķi, kas aromātam sniedz ieskaujošu sajūtu.

Smarža iepakota klasiskajā “Sì” aromāta pudelītē ar ļoti spēcīgu un elegantu krāsu savienojumu- sarkans, melns un zelts. Aromāts uz ķermeņa saglabājas visas dienas garumā un ik pa laikam liek par sevi manīt. Tas noteikti patiks spēcīgai, pašpārliecinātai sievietei, kas zina savu vērtību un vēlas tiekties vēl augstāk, saglābjot savu sievišķību un trauslo būtību.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: