TESTĒJAM! Augstas kvalitātes matu kopšanas produktus no zīmola “RICH”

Mati un to veselība ir sievietes viena no skaistākajām rotām. Tāpēc ir svarīgi tos pareizi kopt un par tiem rūpēties. Piemeklēt atbilstošākos produktus, kas izceļ mata dabīgo struktūru.  Ja tev ir plāni mati, kas ātri pieplok pie galvas ādas, tev noteikti jāiepazīstas tuvāk ar RICH Pure Luxury Volumising produktiem.

Mani plānie un smalkie mati, ar tendenci pastiprināti taukoties, ir sajūsmā par Pure Luxury Volumising šampūnu un kondicionieri.   Šampūns lieliski attīra matus un galvas ādu. Nav nepieciešams tos izžāvēt, lai sajustu rezultātu. Kad šampūns tiek skalots ārā no matiem uzreiz var just, ka mati ir pilnībā brīvi no liekā sebuma, kas sakrājies uz mata virsmas. Pateicoties tam, ka galvas āda un mati tiek lieliski attīrīti, tas palīdz matam būt vieglākam, piešķirot apjomu.  Efekts ir redzams un pat sajūtams- mati ir atšķetināti viens no otra, vijīgi un apjomīgāki.

Lai gan šampūns ir ārkārtīgi efektīgs un lieliski cīnās ar liekajām eļļām, tas nesausina matus un nebojā tos. Šampūna un kondicioniera sastāvā ir kokosriekstu eļļa, kas matiem piešķir vajadzīgo mitruma daudzumu. Vērtīgi ir tas, ka kondicionieris ir vieglas konsistences, kas nenoslogo matus un nepadara tos taukainus. Kokosriekstu eļļa atjauno matu struktūru un piešķir tiem dabīgu mirdzumu. Kondicionieri droši var izmantot ikdienā, tas pasargās matus no UV stariem un līdzsvaros mata mitruma līmeni. Attēlā var redzēt matus, kas mazgāti ar pieminēto šampūnu un kondicionieri. (Tie ir dabīgi izžāvēti, neizmantojot fēnu). Viss ir balansā. Nav tā, ka mati pēc produktu lietošanas ir sausi un nespodri. Tieši pretēji- tie izskatās tīri, veselīgi,  piepacelti pie saknēm,  mirdzoši un vijīgi.

Es ļoti labi zinu, cik grūti  ir ieveidot un piešķirta matiem apjomu un tekstūru, ja tie pēc savas būtības ir taukaini, slideni un smagi. Lokas šādos matos ātri izstiepjas un mati iegūst sākotnējo izskatu. Lai matiem, pie saknēm, piešķirtu extra apjomu  jālieto putas ar apjomu palielinošām īpašībām. Efektīgāko rezultātu var iegūt, ja prot darboties ar fēnu un matu ķemmi, kura rezultātā var iegūt super kuplus un piepaceltus matus pie saknēm. Lai gan neesmu eksperts matu žāvēšanā ar ķemmi un fēnu, man kā iesācējai tik un tā sanāca iegūt zināmu apjomu. Pieļauju, ja patrenētos varētu matiem piešķirt vēl lielāku kuplumu un ilgnoturīgāku rezultātu. Putas ir spēcīgas un nevainojami pilda savu darbu. Visiem iesaku Pure Luxury Volumising Mousse, kuri ir putu meklējumos! Matu putas piepacels ne tikai īsus un vieglus matus, tās piešķirs apjomu arī smagnējiem un gariem matiem. Svarīgi putas lietot pareizi, izvēloties atbilstoša daudzuma produktu savam matu garumam un īpašībām.

 

Savus matus izvēlējos ieveidot ar matu pannu nevīžīgās lokās, kas sniedza matiem relaksētu izskatu.  Lai nostiprinātu vieglās lokas, lietoju Pure Luxury Volumizing Texture Shake, kas matam piešķīra tekstūru un fiksāciju. Lokas ieveidojās dabīgas, es pat teiktu,  produkts matiem sniedza matētu izskatu un pats galvenais ir tas, ka lokas noturējās visas dienas garumā. Īsiem matiem produkts piešķirs apjomu un noturīgu fiksāciju, gariem un viļņainiem matiem tas sniegs noturību un tekstūru. Mati ir dzīvīgi un kustīgi, tie nav stingri un kraukšķīgi pieskārienam. Tos  joprojām var veidot un pārveidot dažādos virzienos un matu sakārtojumos, neizstiepjot ieveidotās lokas.

 

Esmu atradusi produktus, kas lieliski pielāgojas manu matu vajadzībām. Vai tu jau esi atradusi savus “īstos” matu kopšanas produktus?
Kāds ir tavs matu tips un kādus produktus līdz šim esi lietojusi, lai akcentētu to dabīgo skaistumu?

Komentāri

Vārds
 
Komentārs:
Elga 2019-12-18 17:51:19
Kas tā par pannu?