BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

SKAISTUMKOPŠANAS PADOMI: Atklāj vienmērīga sejas toņa noslēpumus ar tikai 3 produktiem!

Atklāj vienmērīga sejas toņa noslēpumus ar šiem trīs produktiem no EISENBERG Les Essentiels du Maquillage sērijas!

1.Solis

Perfecteur Teint Express - IZLĪDZINA

Uzklāj šo maigo, vieglas konsistences emulsiju, kas ādu acumirklī padara samtainu: tā sagatavo dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai un nodrošina vienmērīgu uzklāšanu nevainojamam rezultātam un ilgai noturībai.

Argāna eļļas barojošās, atjaunojošās un pretnovecošanās īpašības savienojumā ar Pistacia Lenticus, kas nodrošina matējošu efektu, un vīnogu ekstraktu, kas sniedz pretnovecošanās iedarbību. Tā pat bāze satur antioksidantu E vitamīnu un Trio-Molecular® Formula®, kas atjauno, aktivizē un apgādā ādu ar skābekli. 

2. Solis

Correcteur Précision - KORIĢĒ

Pēc tam nelieliem pieskārieniem uzklāt Correcteur Précision. Lietot daudzpusējo aplikatoru, lai koriģētu nepilnības acu zonā un uz sejas. Pēc tam ar pirkstu galu maigi iepliķēt, izlīdzinot toni. Līdzekļa vieglā fluīdveida tekstūra nodrošina svaigu, dabīgu un veselīgu izskatu, 8 stundas mitrinošā formula acumirklī noslēpj noguruma pazīmes . Tūlītēji nosedz tumšos lokus, pūtītes, rētas un pigmentācijas plankumus! 

3. Solis

Font de Teint Correcteur Invisible - PADARA TONI VIENMĒRĪGU

Nobeigumā lieto Fond De Teint Correcteur Invisible. Uzklāt ar otiņu vai pirkstu galiem, radot plānu, vienmērīgu plīvuru. Pārsteidzoši vieglā, izsmalcinātā tekstūra paslēpj visas nepilnības, nodrošinot svaigu, dabīgu izskatu. Vienmērīgs ādas tonis visas dienas garumā, perfekts otrās ādas efekts! 

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: