JAUNS ZĪMOLS DOUGLAS KLĀSTĀ – ANASTASIA BEVERLY HILLS

Skaistumkopšanas aizsācēja, radošā un mērķtiecīgā uzņēmēja Anastasija Soare ir Anastasia Beverly Hills dibinātāja, izpilddirektore un dzinējspēks, kura virza vienu no visstraujāk augošajiem zīmoliem pasaules skaistumkopšanas nozarē.

Soare emigrēja no Rumānijas uz ASV bez valodas zināšanām un finansiālajiem līdzekļiem, bet lika lietā savu neizsīkstošo apņēmību un izglītību mākslas un arhitektūras jomā, īstenojot savu uzņēmējdarbības redzējumu un unikālo pieeju skaistumam. 1990. gadā viņa iepazīstināja klientus ar jaunu “uzacu koriģēšanas” pakalpojumu – vēlāk tas tika patentēts kā “Zelta griezuma” metode, kas nu ir kļuvis par pamatpakalpojumu un radījis jaunu kategoriju mūsdienu skaistumkopšanā.

Šodien Soare turpina pārbaudīt robežas, līdztekus uzacu kategorijai piedāvājot arī uzņēmuma vadošo, prestižo kosmētikas līniju. Viņas prasme veicināt izaugsmi, liekot lietā jauninājumus un organizatorisko uzmanību pievēršot klientiem, ir kļuvusi par viņas vadības un ABH zīmola iezīmi. Soares mākslinieces un uzņēmējas talantu papildina vieglums un grācija, ar kādu viņa uzrunā klientus, tiekoties ar tiem ikdienā videokonsultācijās un personīgi uzstājoties visā pasaulē. Viņas auditorija ir visa pasaule un tā iekļauj daudzas no slavenākajām sejām, kuras paļaujas uz viņas unikālo individuālā skaistuma redzējumu, kas to izceļ.

Savā divdesmit piecus gadus ilgajā pašizaugsmes laikā, dibinot uzņēmumu un īstenojot Amerikas veiksmes stāstu, Soare ir iekarojusi ikonisku statusu. Intervijas ar viņu ir publicētas laikrakstos un žurnālos The New York Times, The Guardian, People, Vanity Fair, Vogue, Elle un Allure un daudzos citos izdevumos, viņa ir arī uzstājusies televīzijas šovos The Doctor Oz Show, The Oprah Winfrey Show un America’s Next Top Model. Soares ticība skaistuma spējai veicināt izmaiņas atspoguļojas arī viņas mūža darbā ar mērķi atbalstīt sievietes un bērnus un viņas dibinātajā fondā The Anastasia Brighter Horizon Foundation, kas nodrošina atbalstu audžuģimenēs augušiem jauniešiem, kuri uzsāk patstāvīgu dzīvi.

ANASTASIJAS GOLDEN RATIO® METODE 

“Mūsu acis instinktīvi pamana teicamas proporcijas un tūlītēji saista tās ar skaistumu un harmoniju.” – Anastasija Soare

Gadu tūkstošu laikā revolucionāri domājošie – tostarp Pitagors, Leonardo Da Vinči un Alberts Einšteins – ir trāpīgi norādījuši, ka cilvēka acs ir kodēta tā, lai atpazītu dabas universālā dizaina fraktāli: zelta griezumu. Šī matemātiskā attiecība 1,618 pret 1 – kurā veselums ir lielāks nekā tā daļu summa – sniedz iespēju rast līdzsvaru, simetriju un skaistumu. 

Iedvesmojoties no šīs senās proporcijas, Anastasija radīja unikālu uzacu koriģēšanas metodi. Ņemot vērā šos principus, viņa radīja tādus uzacu lokus, kas lieliski ierāmē seju un ir piemēroti jebkurai sejas formai. 

“Uzacīm ir jāsākas tieši virs jūsu nāsu vidus. Izliekuma augstākajam punktam ir jāatrodas līnijā, kas savieno degungalu ar acs zīlītes vidu. Uzacij ir jābeidzas līnijā, kas tiek vilkta no nāss caur acs ārējo stūri,” stāsta Anastasija.

Šī patentētā Golden Ratio® metode joprojām ir Anastasia Beverly Hills pamatā. Katra tirgū ieviestā jaunā produkta izstrādi ir iedvesmojusi grima unikālā spēja radīt sejas līdzsvara, simetrijas un nevainojamu proporciju ilūziju.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: