BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Dr.Brandt - ādas kopšanas speciālists Tavās mājās

Tagad vēl vairāk kā jebkad meklējam veidus, kā skaistumkopšanas procedūras veikt mājas apstākļos. Daudzi sola rezultātus, kas pielīdzināmi procedūrām kosmetologa kabinetā, bet, kā neapjukt un atrast efektīvāko pieeju, radot savu mājas skaistumkopšanas rituālu? Vēlamies iepazīstināt ar kaut ko patiesi efektīvu.

Ādas kopšanas zīmola Dr. BRANDT mērķis runā pats par sevi – nodrošināt efektīvus rezultātus, veicot skaistumkopšanas procedūras mājās. Lai to panāktu, produktu radīšanā un attīstībā ir piesaistīta īpaša ekspertu komanda, ietverot top dermatologus, uztura speciālistus, plastikas ķirurgus, ģenētiķus, klīniskos estētikas speciālistus un dermatofiziologus.

Kosmētiskās dermatoloģijas pasaulē slavens doktors Fredriks Brandts izveidoja savu ādas kopšanas līdzekļu klāstu, kas ir radikāli mainījis šo jomu. Skaistuma industrijas pārmaiņu pionieris doktors Brandts izmantoja savu nepiekāpīgo aizraušanos un centību, lai izveidotu tehnoloģiski attīstītu ādas kopšanas līniju, kas atjaunotu un aizsargātu, padarot ādu veselīgu un ar skaistu mirdzumu.

Kā klīniskās ādas kopšanas līderis Dr. Brandt nodrošina pilnīgu 360° pieeju ādas kopšanai, balstoties uz vispāratzītu klīnisko un dermatoloģisko pieredzi - tādu, kas paver ceļu ne tikai veselīgai ādai, bet arī labākai vispārējai labsajūtai. Dr. Brandt sniedz iespēju ikvienam kontrolēt to, kā viņi izskatās un jūtas, piedāvājot drošus, novatoriskus, efektīvus klīniskās ādas kopšanas produktus, kas palīdz izskatīties un justies vislabāk.

"Tas, kā Jūs izskatāties spogulī, ir Jūsu kontrolē! Skaistums nav problēma, bet gan iedvesmas avots.”

Dr.Fredriks Brandts

EFEKTIVITĀTE KĀ SKAISTUMKOPŠANAS SALONĀ

Pamatojoties uz Dr. Brandta plašajiem ādas kopšanas pētījumiem un novatoriskajām procedūrām, viņš ir izveidojis tehnoloģiski attīstītu ādas kopšanas līniju, lai atjaunotu un novērstu ādas bojājumus, vienlaikus padarot to veselīgu un skaistu. Specializējoties uz ādas problēmām, kas saistītas ar novecošanos, mitrinātāju, serumu un procedūru klāsts darbojas, lai mīkstinātu grumbas, padarītu ādu gaišāku un pat uzlabotu ādas stāvokli. Izmantojot zināšanas apvienojumā ar unikālām sastāvdaļu formulām, produkti sniedz jauneklīgāku izskatu, vienlaikus mitrinot un barojot.

KATRAM SAVU SKAISTUMKOPŠANAS EKSPERTU KOSMĒTIKAS PLAUKTIŅĀ

Koncentrējoties uz pretnovecošanās paņēmieniem, Dr.Brandt klāstā ietilpst kolagēna pastiprinātāji, acu krēmi, serumi un dziļi mitrinoši krēmi, kā arī vēl citi efektīvi produkti, lai iegūtu mirdzošu un jauneklīgu sejas ādu.

POPULĀRĀKIE produkti

PREBIOTIKU līnija

Līdzsvarojiet ādas mikrobiomu veselīgam pH, samaziniet jutība un iegūstiet optimālu ādas veselību.

PRETNOVECOŠANĀS līnija

PORU MAZINOŠA UN MASKĒJOŠA līnija

Nāc un atklāj vēl citus Dr.Brandt produktus Douglas e-veikalā Dr. Brandt | Douglas.lv

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: