BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Korean Beauty

Korejas skaistumkopšana

 

Mūsu āda ne velti tiek dēvēta par dvēseles un veselības spoguli. Mirdzoša, skaista āda ir veselība, vitalitāteun jauneklīgums. Kurš gan nevēlas izstarot šīs īpašības? Ne tikai Āzijā nevainojama porcelāna āda tiek uzskatītapar skaistuma ideālu, bet arī Eiropā arvien vairāk sieviešu un vīriešu cenšas panākt stingru, porainu un gluduādu ar neatvairāmu mirdzumu. Korejas ādas kopšanai ir senas tradīcijas, un tai vienmēr ir bijusi augsta nozīme Āzijas kultūrā. Viņi zina, kā apvienot zinātni un dabu un spēt uzražot vieglus, ļoti efektīvus produktus ādas kopšanai kā nekur citur pasaulē!

 

Vai ir atšķirība starp Eiropas un Āzijas sejas kopšanu?

 

Āzijas skaistuma noslēpumi ir dziļi iesakņojušies dabā. Galvenā atšķirība starp Eiropas un Āzijas sejas kopšanu ir produktos apstrādātajās sastāvdaļās. Korean Beauty izvairās no ķīmiskām sastāvdaļām un pilnībā koncentrējas uz dabīgām sastāvdaļām, kas gadsimtiem ilgi ir pierādītas ādas kopšanā. Tie ietver B3 vitamīnu, vērtīgas eļļas un ekstraktus no tipiskiem Āzijas augiem, kā arī efektīvas aktīvās sastāvdaļas no fermentētām sojas pupām, ingvera, bambusa, zaļās tējas vai žeņšeņa. Visi produkti ir ļoti mitrinoši, neatstājot taukainus nospiedumus uz ādas. Āzijas sejas kopšana parasti tiek veltīta konkrētam ādas stāvoklim un kalpo ļoti plašam spektram. Sākot no taukainas līdz sausai ādai, beidzot ar pūtītēm un jutīgu ādu- piemērota kopšana katram ādas tipam. Korean Beauty piešķir lielāku nozīmi ādas kopšanai nekā grimam, tāpēc Korejas ādas kopšanas rutīna regulāri nodrošina arī papildu kopšanu ādai.

 

 

Mizon ir slavens ar savām augstajām tehnoloģijām un jauninājumiem, pastāvīgiem zinātniskiem pētījumiem veselības un skaistumkopšanas jomā. Viņi lepojas ar to, ka visi viņu produkti tiek ražoti Dienvidkorejā. Mizon produktu efektivitāte jau ir padarījusi šo zīmolu populāru visā pasaulē un viņu galvenās vērtības ir: skaistums, veselība un miers. Nav pārsteigums, ka zīmola sauklis ir "Tikai dabīgas sastāvdaļas, jauninājumi un pilnīga dabas enerģija". Uzņēmums ir slavens ne tikai ar savu kosmētiku, bet arī ar līdzdalību labdarībās- ziedojot līdzekļus, viņi pastāvīgi palīdz izsalkušajiem Āfrikas bērniem.

Ļauj sev uzmirdzēt. Piešķir ādai elastību un mirdzumu, paslēp ādas nepilnības ar augstas klases kosmētiku.

The Skin House ir Korejas zīmols. Viņi lepojas ar plašu ādas kopšanas līdzekļu klāstu, kas īpaši izgaismo, mitrina un nomierina ādu. The Skin House rūpīgi izvēlas dabīgas sastāvdaļas, lai nodrošinātu savu produktu augsto kvalitāti. Šis zīmols vienmēr cenšas panākt labākās kvalitātes  kosmētiku, kas satur dabīgas sastāvdaļas un vienmēr palīdzēs iegūt veselīgu un skaistu ādu. Viņu moto- „Izcila kosmētika ādai”. Visi The Skin House produkti ir pilnībā izgatavoti Korejā.

Huxley ir Dienvidkorejas minimālisma ādas kopšanas zīmols, kas visos savos produktos izmanto Sahāras tuksneša Opuncijas kaktusa eļļas skaistinošo spēku. Opuncijas sēklu eļļa ir ļoti vērtīga galvenā sastāvdaļa visos viņu produktos. Tā  rūpīgi iegūta no Marokas, un ir spiesta ar rokām un auksti presēta, lai iegūtu maksimālu labumu Huxley produktos. Mitrināta, mirdzoša un veselīga āda noteikti ir garantēta, lietojot šī zīmola dabīgos produktus!

Erborian ir ādas terapija no Korejas. Sasniedziet nevainojamu ādu ar vienkāršiem un unikāliem produktiem, tā ir Erborian misija. Šis ir ādas kopšanas zīmols, kas apvieno vismodernākās Korejas tehnoloģijas ar augstas kvalitātes sastāvdaļām. Erborian produktu sastāvdaļas iegūtas no ārstniecības augiem, kas atrodami tradicionālajā Korejas medicīnā. Perfekta āda ir Erborian apsēstība! Cenšoties piedāvāt ādai vislabāko, viņi ir atraduši perfektu līdzsvaru starp tradīcijām un tehnoloģijām. Pateicoties ekskluzīvajām formulām, kas izstrādātas Erborian laboratorijās Seulā, viņi spēj radīt produktus ar īpaši smalku, gludu tekstūru, izsmalcinātām smaržām, kas atklāj visu tradicionālo sastāvdaļu spēku un efektivitāti.

Tonymoly ir zīmols, kas spēj padarīt ādas kopšanu jautrāku ar saviem pamanāmajiem un interesantajiem produktu iepakojumiem. Augstas kvalitātes korejiešu skaistumkopšanas zīmols Tonymoly labāk nekā jebkurš cits saprot, ko nozīmē atjaunot ikdienas sejas ādas kopšanas prieku, izmantojot korejiešu kosmētiku. Kad pilsētas ielu kultūra satiekas ar ļoti efektīvām sastāvdaļām un unikālu iepakojumu, Korejas skaistuma prieks ir garantēts! Tava āda noteikti būs pateicīga, izmantojot Tonymoly ādas kopšanu!