Shiseido Future Solution LX Replenishing Treatment Oil   (Atjaunojoša kopjošā eļļa sejai un ķermenim Shiseido Future Solution LX Replenishing Treatment Oil   (Atjaunojoša kopjošā eļļa sejai un ķermenim Shiseido Future Solution LX Replenishing Treatment Oil   (Atjaunojoša kopjošā eļļa sejai un ķermenim -20%
Shiseido Future Solution LX Replenishing Treatment Oil   (Atjaunojoša kopjošā eļļa sejai un ķermenimShiseido Future Solution LX Replenishing Treatment Oil   (Atjaunojoša kopjošā eļļa sejai un ķermenimShiseido Future Solution LX Replenishing Treatment Oil   (Atjaunojoša kopjošā eļļa sejai un ķermenim
Shiseido

Future Solution LX Replenishing Treatment Oil

Näoõli
KAMPAANIA
Shiseido Future Solution LX Replenishing Treatment Oil (Atjaunojoša kopjošā eļļa sejai un ķermenim)
75 ml 124,80 € 156 € 166 € 100 ml Valid:
from 2019-07-01
to 2019-07-28
 

Tootekirjeldus

Shiseido Future Solution LX Replenishing Treatment Oil 

(Atjaunojoša kopjošā eļļa sejai un ķermenim)


Izsmalcināts pretnovecošanas ādas kopšanas produkts, kura sastāvā ir 5 izcilas eļļas, kas sniedz tūlītēju baudījumu un ilgnoturīgu starojošas ādas efektu.

Piemērots lietošanai gan uz sejas, gan ķermeņa, gan matos. Tas baro, mitrina un uzlabo ādas un matu stāvokli. Tūlītējs efekts un ieguvums nākotnē.

Sastāvā ir iekļauts godalgotais Shiseido pretnovecošanas ingredients Skingenecell 1P; šis skaistuma eliksīrs efektīvi uzlabo ādas kvalitāti un padara to izturīgu pret kaitīgajiem apkārtējās vides faktoriem, kas paātrina novecošanas procesu. Tāpēc šo eļļu pilntiesīgi var saukt par efektīvu pretnovecošanas produktu.

Kombinācijā ar izcilākajām dabīgajām naktssveces, safloras, džodžobas, makadamijas un argana eļļām, šo barojošo un kopjošo produktu var lietot zem jūsu ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem, uzklājot uz attīrītas ādas vai sajaucot to ar produktiem, tādējādi uzlabojot jebkuru produktu efektivitāti. 

FSLX brīnišķīgo smaržu izceļ vērtīgās Juzu (Yuzu) eļļas aromāts, padarot katru lietošanas reizi par relaksējošu un neaizmirstamu baudījumu. 

* IFSCC galvenā balva par inovāciju.

LIETOŠANA


Ar dozatoru paņemiet nepieciešamo daudzumu, uzklājiet uz sejas, ķermeņa, rokām, nagiem un matiem. Lietojot kopā ar dienas kopšanas produktiem, lietojiet pirms dienas krēma. Lietojot vakaros, uzklājiet pēc nakts krēma, kā pēdējo soli. Var jaukt ar citiem ādas kopšanas produktiem pastiprināta efekta iegūšanai.