-20% ORIGINS & -30% BIOSILK | 17.10.-20.10.2019.

Shiseido Complete Cleansing Microfoam   (Attīrošas putas sejai) Shiseido Complete Cleansing Microfoam   (Attīrošas putas sejai) Shiseido Complete Cleansing Microfoam   (Attīrošas putas sejai)
Shiseido Complete Cleansing Microfoam   (Attīrošas putas sejai)Shiseido Complete Cleansing Microfoam   (Attīrošas putas sejai)
Shiseido

Complete Cleansing Microfoam

Puhastav vaht
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
UUDIS Kingitus
Kingitus! Shiseido

Osta: Shiseido, 95 EUR +

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 07.10.-27.10.2019.

150 ml 33 € 100 ml
49,49 €

Tootekirjeldus

Shiseido Complete Cleansing Microfoam 

(Attīrošas putas sejai)


Shiseido Complete Cleansing Microfoam putas ir vienlīdz efektīvas kā dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, tā arī uzkrātā ikdienas piesārņojuma notīrīšanai; tās ir Shiseido vispilnīgākā tīrīšana. Viss vienā … un izdarīts. Izveidots ar japāņu Kirišimas minerālūdens avotu ūdeni un sarežģītu sastāvdaļu maisījumu, tas aizsargā un attīra ādu, saglabājot tās mitrumu un maigumu. Unikāli veidota formula ar apvienotām eļļas un ūdens īpašībām, kas veido stingras, blīvas putas ar uzmundrinošu sajūtu. Katrā lietošanas reizē tās sniedz optimālu ieguvumu ādai un notīra to.

LIETOŠANA


Nospiediet dozatoru divas vai trīs reizes, lai iegūtu plaukstā nelielu daudzumu putu. Uzklāj uz mitras ādas, maigi masē un noskalo. Noturīgai dekoratīvajai kosmētikai, lietojiet uz sausas ādas. Pirms lietošanas notīriet ūdensnoturīgu skropstu tušu ar īpaši tam paredzētiem produktiem. Tikai vienas nedēļas laikā tiek palielināts ādas mitrums. Āda kļūst maigāka. Ādas tekstūra kļūst smalkāka. Tikai pēc 2 nedēļu lietošanas aizsargājošā barjerfunkcija nostitiprinās un efekts turpina pieaugt pat 28 dienas pēc lietošanas. 

 

Tagasiside

Write a review