Collistar Anticellulite Capsules
Collistar

Anticellulite Capsules

Kehakreem
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele, Küpsele nahale
Collistar Anticellulite Capsules
14 gab. 40,49 €
 

Tootekirjeldus

Collistar Anticellulite Capsules (Pretcelulīta kapsulas ar kofeīnu un escīnu)

Pretcelulīta kapsulas, kas pateicoties formulas sastāvā esošajam kofeīnam, nodrošina tauku dedzinošu iedarbību. Savukārt escīns nostiprina asinsvadus, uzlabo kapilāru mikrocirkulāciju, kā rezultātā samazinās celulīts. Kapsulas apvalks nodrošina, ka aktīvās sastāvdaļas netiek skartas līdz kapsulas atvēršanas brīdim. Produkta formula nesatur ūdeni, konservantus, smaržvielas, alkoholu vai krāsvielas. Tās tekstūru veido gaistošās silikonu eļļas. Iepakojumā ir 14 kapsulas. 1 kapsula ir domāta vienai lietošanas reizei.

Produkta bagātīgā un maigā tekstūra ir piemērota profesionālai masāžai. Lietojot pretcelulīta kapsulas, ķermeņa āda kļūst maigāka un gludāka. Pēc dažām lietošanas reizēm samazinās ādas nepievilcīgais apelsīna miziņas efekts. Lietojot produktu regulāri, dienu no dienas, āda kļūst arvien gludāka un tvirtāka. Pakāpeniski samazinās celulīta radītie ādas nelīdzenumi. Produkts piemērots visa veida celulītam.

Aktīvās sastāvdaļas: Kofeīns un escīns tīrā veidā.

Lietošana: Anticellulite Capsules uzklājiet uz tīras un sausas ādas, labākam rezultātam pirms tam lietojiet skrubi, piem., Collistar Talasso Scrub. Produktu var uzklāt vienu pašu vai arī zem kāda cita celulītu samazinoša produkta, piem., Collistar Gel Termale Anticellulite. Lietojiet no rīta un vakarā. Kapsulas ieteicams izmantot arī celulītu samazinošās procedūrās.

Reviews

Write a review