-25% juuksehooldus (kood: MATI_25) | 01.09.-30.09.2019.

Clarins Mission Perfection  Pores Serum  (Poru samazinošs serums sejai) Clarins Mission Perfection  Pores Serum  (Poru samazinošs serums sejai)
Clarins Mission Perfection  Pores Serum  (Poru samazinošs serums sejai)Clarins Mission Perfection  Pores Serum  (Poru samazinošs serums sejai)
Clarins

Mission Perfection Pores Serum

Seerum/losjoon
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
30 ml 183 € 100 ml
54,99 €

Tootekirjeldus

Clarins Mission Perfection  Pores Serum

(Poru samazinošs serums sejai)


Clarins Mission Perfection  Pores Serum serums, kas izlīdzina ādas struktūru un piešķir tai veselīgu spožumu. Bagātināts ar diviem galvenajiem fizioloģiskiem un augu avotiem, šis eksperts palīdz samazināt poru veidošanos, ievērojami izlīdzina ādas struktūru un izgaismo seju, lai veicinātu skaistāku ādu. Clarins laboratorija novēroja, ka āda, kurai trūkst kolagēna un elastīna,  izraisa blīvumu un elastības zudumu kā rezultatā veidojas poras. Sastāvā esošais vīnogulāju ziedu ekstrakts, ko iegūst ar biotehnoloģiju, veicinot kolagēna un elastīna sintēzi palīdzot samazināt poru izskatu. Poras šķiet neredzamas un ādas struktūra vienmērīgāka. Tamarinda celulozes skābes palīdz noņemt atmirušās šūnas, kas var aizsprostot poras. Āda kļūst nevainojama gandrīz nekavējoties ar skaistu satīna mirdzumu. 

 Tagasiside

Write a review