Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei) Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei) Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei) Calvin Klein Eternity Flame (Parfimērijas ūdens sievietei) Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei) -25%
Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei)Calvin Klein Eternity Flame (Parfimērijas ūdens sievietei)Calvin Klein Eternity Flame  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Calvin Klein

Eternity Flame

Lõhnavesi (EDP)
Lõhnakompositsioon: Lilled, Tsitruselised
Kingitus KAMPAANIA Kasumlik
Kingitus! Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude (5 ml)

Osta: Douglas.lv

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 15.10.2019. ***Kampaania toimub ainult e-poes Douglas.lv

50 ml 156 € 100 ml
77,99 €
30 ml 127 € 100 ml Valid:
from 2019-10-07
to 2019-10-27
38,24 € 50,99 €

Tootekirjeldus

Calvin Klein Eternity Flame

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Calvin Klein Eternity Flame kaislīgu jūtu izpausme. Pieķeršanās, sirsnības un mīlestības simbols. Bezgalīgas dailes svētki ar dabas elementu spēku. Paturot vērtīgāko no leģendārajām smaržām Eternity, aromāts Eternity Flame ieved mūžsenajā jutekliskuma un kaisles piepildītajā tuvības un mīlestības pasaulē. Pastiprinoties austrumnieciskā aromāta pavedinošajai aurai, atklājas saules spēks. Galvenais elements, kas veido juteklisko saiti starp vīriešu un sieviešu smaržām, ir labdanuma sveķi. Pārsteidzoša košu augļu un maigu ziedu aromāta buķete, kas kontrastē ar austrumnieciskām niansēm. Tā ir gan mīlestības, gan kaisles izpausme – katra smaržu nots vairo sievišķību un jutekliskumu, veidojot siltu un pavedinošu kopiespaidu. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


  Mandarīns    
B Mandarīns    

Sirds notis


        Puķuzirņi    
        Puķuzirņi    

Pamata notis


  Labdanums      
  Labdanums      

 

 

Tagasiside

Write a review