Bellessence Calm Down  (Serums jutīgai ādai) Bellessence Calm Down  (Serums jutīgai ādai)
Bellessence Calm Down  (Serums jutīgai ādai)Bellessence Calm Down  (Serums jutīgai ādai)
Bellessence

Calm Down

Seerum/kontsentraat näole
Naha tüüp/seisund: Kuivale nahale, Tundlikule nahale, Küpsele nahale, Probleemsele nahale
Hetkel puudub

Tootekirjeldus

Bellessence Calm Down

(Serums jutīgai ādai)


Serums jutīgai, sakairinātai un sausai sejas ādai. Tūlītēja palīdzība jutīgai, kairinātai un apsārtušai ādai – arī pēc sauļošanās. Defensil® acumirklī nomierina sakairinātu ādu un iedarbojas arī ilgtermiņā. Ja kompleksu lieto regulāri, tas atjauno epidermālo barjeru un aizsargā no vides kaitīgās ietekmes. Tādas mitrinošās un nomierinošās sastāvdaļas kā kokvilnas un pantenola ekstrakts līdzsvaro ādu. Pantenols nomierina ādas kairinājumu un palīdz atjaunot ādas mitrinošās īpašības. Mandeļu eļļa harmonizē jutīgu ādu un stiprina ādas dabīgās aizsargbarjeras funkcijas. Glicerīns notur ādā mitrumu.

LIETOŠANA


Atver ampulu ar atvēršanas rīku, spēcīgi paraujot. Novieto atvēršanas rīku tā, lai asmeņi raugās uz augšu. Ielej visu ampulas saturu rokā. Uzklāj koncentrātu uz ādas un maigi to iemasē ar pirkstu galiem. Lai sasniegtu optimālu rezultātu, nepieciešams produktu maigi iemasēt ādā – neberzējot (jo tas var izraisīt putu veidošanos). Ampula ir paredzēta: sejas, kakla un dekoltē ādai.

Inovatīvās divu fāžu ampulas ir radītas atbilstoši eļļu pieprasījuma tendencei tirgū. Tās apvieno bagātīgu kopšanu ar vieglu, ātri absorbējošu formulu bez emulgatoriem. Tajās apvienotas ļoti koncenrētas ādas kopšanas vielas ūdens fāzē ar intensīvi kopjošiem dabīgajiem lipīdiem eļļas fāzē.

7 x 1 ml divu fāžu ampulas